Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10 0.5
Call Girls 21 May, 2012 3401
Γλυκειά Melina
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Συνάντησα τη Μελίνα Δευτέρα απόγευμα στον Πρίαμο. Είχα μείνει ενθουσιασμένος από το χορό της στην έκθεση και θέλησα να τη ξαναδώ. Είναι πολύ γλυκειά κοπέλα και χαρούμενος χαρακτήρας. Με την είσοδο της στο δωμάτιο ανταλλάξαμε ένα φιλί και αφού γδύθηκε κάτσαμε στο κρεβάτι να μιλήσουμε και να γνωριστούμε καλύτερα. Είναι πολύ αεράτη στην επικοινωνία και γρήγορα αισθάνθηκα άνετα μαζί της.
Έπειτα πήγαμε για μπάνιο μαζί. Η αίσθηση του νερού πάνω στα σώματα μας απογείωσε και ξεκινήσαμε τα αμοιβαία φιλιά και χάδια. Ήταν πολύ όμορφα. Συνεχίσαμε στο κρεβάτι και με αυτή ανάσκελα ξεκίνησα να τη γλύφω στο στήθος και μετά στο υγρό μουνάκι της. Όντως είχε καυλώσει η κοπέλα και το ένιωθε. Αλλάξαμε θέση και μου πήρε πίπα. Εκεί χρειάζεται λίγο βελτίωση. Γυρίσαμε και σε 69 για λίγα λεπτά. Κάθισε από πάνω μου και πηδηχτήκαμε για λίγο.
Της είπα να γλείψω το μουνάκι της και να χύσει στη γλώσσα μου. Δέχτηκε και ξάπλωσε πάλι ανάσκελα. Το υγρό μουνάκι της ήταν απόλαυση και στο τέλος της έβαλα δυο δάχτυλα και τελείωσε. Φιληθήκαμε και ξάπλωσα να μου πάρε πίπα. Τελικά με τελείωσε με μαλακία. Μείναμε για λίγο ξαπλωμένοι και κουβεντιάζαμε. Μετά σηκωθήκαμε και πήγαμε για ντους μαζί.
Όλα καλά με τη Μελίνα. Μήπως ήταν η κοπέλα μου και δε το ήξερα? Η οικειότητα της είναι το μεγάλο ατού της και θα την ξανασυναντήσω στο μέλλον.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 28, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
K
1 reviews
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού