Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 32 10 0.5
Call Girls 15 April, 2015 3101
Melissa μέλι και γλύκα το κορίτσι
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Διαβάζοντας τις κριτικές για την Melissa αποφάσισα να την συναντήσω κι όχι μόνο δεν το μετάνιωσα αλλά εντυπωσιάστηκα.

Η κοπέλα είναι φίλοι μου ακριβώς όπως τα περιγράφει ο φίλος freesniper, ακριβώς όπως τα περιγράφει το τονίζω. Τι να περιγράψω κι εγώ το κορίτσι τρελαίνεται για φιλιά, για χάδια, για γλείψιμο. Ο freesniper γράφει … Παιδιά το κορίτσι είναι μια ολόκληρη ερωτογενής ζώνη, όπου την αγγίζεις, όπου την φιλάς τρελαίνεται και δεν είναι υποκριτικό. Αυτό ακριβώς είναι το κορίτσι.

Φυλάει πολύ ωραία και το κυριότερο της αρέσουν τα φιλιά και τα αποζητά. Ωραίο λεπτό σώμα, μου θύμισε λίγο την Βερόνικα (λίγο είπα μη βαράτε), το μαλί της καρέ, πολύ ωραίο φυσικό στήθος και μια επιδερμίδα βελούδινη, χαίρεσαι να την χαϊδεύεις, να την φυλάς και να την γλύφεις. Αχ!

Συνέβη κι ένα κάπως περίεργο συμβάν κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης. Η Melissa τελείωσε τουλάχιστον τρεις φορές, κι όταν τελειώνει βλέπεις ένα κορμί να σπαρταράει στην κυριολεξία. Λοιπόν την τελευταία φορά κι ενώ ήμουνα μέσα της τελειώνει και θολώνει το μάτι της, κοντεύει να λιποθυμήσει, λαχανιάζει δεν μπορεί ν’ αναπνεύσει, έχει μουδιάσει και να σιγομουρμουρίζει τι μούκανες, τι μούκανες δεν είμαι καλά, δεν είμαι καλ, έβαλες τίποτα μέσα στο κρασί (ήπιαμε στην αρχή δυο γουλιές κόκκινο κρασάκι ο καθένας). Τι να πω ρε παιδιά τάχασα, λέω έχει γούστο να πάθει κάτι και να μπλέξω. Δεν με ήξερε δεν την ήξερα και σίγουρα υπήρχε μία καχυποψία. Πέρασε λίγη ώρα (εγώ συνεχώς την χάιδευα και της μιλούαα γλυκά) κι αφού συνήρθε ήρθε στην αγκαλιά μου ζήτησε συγνώμη κι ανέλαβε με CIM να με τελειώσει.

Εδώ να επισημάνω ότι το κορίτσι δέχεται τελείωμα στο στόμα κι απορώ πως κάποιος έγραψε ότι δεν το κάνει. Να διευκρινίσω ότι δεν τον στραγγίζει όπως λέμε, έχει αυτό το αματούρι, όμως δεν θα σου αρνηθεί εάν ζητήσεις να τελειώσεις στο στόμα της, σε μένα μάλιστα εκείνη το πρότεινε.

Η Melissa είναι ίσως η μοναδική μέχρι τώρα κοπέλα, που συναντώ μ’ αυτόν τον τρόπο, που αισθάνθηκα την διείσδυση μέσα στο νανάκι της. Τι υπέροχη αίσθηση. Επίσης το στοματικό που κάνει (και που συνεχώς σε ρωτάει τι να κάνει για να σε ικανοποιήσει) υπέροχο αργό και καυλωτικό όπως μ’ αρέσει, μάλιστα όπως αναφέρει κι ένας φίλος, σου βάζει τα χέρια σου στο κεφάλι της για να την καθοδηγήσεις, υπέροχη φάση.

Στο τέλος ήπιαμε και τα καφεδάκια μας αγκαλίτσα με χαδάκια και φιλάκια που άρεσαν και στους δύο.

Η κοπέλα είναι υπέροχη και θα περάσει σίγουρα καλά κάποιος που αναζητά amateur φάση, εκείνος όπως που θέλει έμπειρη κοπέλα με πολλές πρωτοβουλίες, αλλαγές στάσεων καλό θα’ ναι να ψάξει αλλού.


Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 22, 2015
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Οχι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
51
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού