Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 2 10 0.5
Melissa your angels
Call Girls 27 August, 2021 1538
Η Φιλενάδα τις Barbie
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
9.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
--Έβλεπα τις καινούργιες αφίξεις από τους αγγέλους το μάτι μου έπεσε στην ξένια λόγω το νεαρό της ηλικίας τις, χωρίς δεύτερη σκέψη την κλείνω, εκεί που έχω φτάσει στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο και έχοντας κάνει τα Παρ φουμαρίσματα μου στον δρόμο η ξένια χάθηκε και έγινε Μελλίσσα, δεν μπορώ να πω τρομερή αλλαγή από το ένα άκρο στο άλλο σε αυτό του PSE.
--Έχοντας αράξει στο πορνό κρεβάτι πάλι φτου και από την αρχή η πόρνο εργασία μου με μέλισσα, λέω εδώ θα μου έρθει πλαστική σακούλα από τα Lidl όπου τις περιποιούμαι καταλλήλως κατευθείαν στον κάδο ανακύκλωσης, τέλος πάντων εκεί που κοιτάζω ανέμελα χτυπάει η πόρτα λέω να την ήρθε μόλις την ανοίγω αντικρίζω ένα κουκλί το πρόσωπο μάγκες δεν υπήρχε νόμιζα ότι βγήκε από την ταινία Barbie μάλλον η φιλενάδα της στο μελαχρινό με μαλλί μέχρι το γονάτο στην κυριολεξία ντυμένη μέσα στα άσπρα, καμπαρντίνα άσπρη με τα εντελώς απαραίτητα από μέσα ζαρτιέρες και μπότες άσπρες μέχρι τον κώλο άσε για τις βλεφαρίδες που ήταν από εδώ μέχρι απέναντι όλα στην εντέλεια που σε προϊδεάζουν για σκηνικό άγριο πορνοσταριλίκι. Διαβαίνοντας στα ενδότερα του δωματίου το κουκλί με άρχισε σε παθιάρικο φιλί με δόσεις ρομάντζο, λέω ώπα τις τι έχουμε εδώ και άρχισε να γδύνεται μπροστά μου φανερώνοντας μου το καλλίγραμμο και σφιχτό πετίτ σωματάκι της που δεν χόρταινα να το βλέπω έτοιμος να ορμήσω σαν ταύρος βλέποντας το κόκκινο πανί για ξέσκισμα, μπροστά να ξεπροβάλλουν δυο αερόσακοι καλοφτιαγμένοι από δόκτορα μάγκα, κώλος κόλαση ίδια να ήταν τόσο τελεία δεν θα το έφτιαχνε και άκρα περιποιημένο στην εντέλεια.
-- Στους αγώνες τώρα παίχτηκαν δυο οπού μόνο ένας κατάφερε να τελειώσει γιατί ο άλλος ξεπέρασε και την αναμενόμενη ώρα, την σηκώνω στα στιβαρά μου μπράτσα αφού ήταν πούπουλο να φανταστείτε δεν ένιωθα καν το βάρος της την ξαπλώνω και αρχίζουμε να χαμουρευόμαστε δαγκώνοντας το στόμα ένας του άλλου με πάθος και ηδονή στην συνέχεια κατέβηκα να γλείψω αυτό το στενό μουνάκι πού τόσο λαχταρούσε να υγρανθεί από ηδονή και να νιώσει χαρά στα σκέλια της ανοίγοντας τα διάπλατα μετά στάση 69 με τον κώλο της στο στόμα μου που μοσχοβολούσε σαν ανθισμένη γαριφαλιά και αυτή να γλύφει τον μητσάρα με λαρυγγικές διεισδύσεις με λίγα πνιξίματα γιατί δεν αντέχει για πολύν ώρα τα μεγάλα πουλιά στην συνεχεία την βάζω γονατιστή με τουρλωμένο το κωλαράκι τις στο πάτωμα για να δω το υπερθέαμα τις πίπας και πάλι εδώ λίγο τα χαλούσε με λίγα πνιξίματα λέγοντας μου ότι μόλις τώρα ξεκίνησε να δουλεύει και ακόμα δεν είχε κάνει ζέσταμα δεν πειράζει λέω σκουφί κάθομαι στο κρεβάτι λίγο φρουι ζελέ από την μεριά της και περιμένω να υποδεχτώ το κωλαράκι της να το βλέπω να λικνίζεται πάνω στην πούτσα μου και να σκάει στα μπούτια μου ακούγοντας την μελωδία σπλάτς σπλούτς δεν αντέχω την γυρίζω σε πίσω κολλητό πάνω στο κρεβάτι και έφαγε ένα σφυροκόπημα έγινε το έλα να δεις αφού αναστέναζε από καύλα κάπου εκεί ήρθε και το τέλος γυρίζοντας το κεφαλάκι τις λέγοντας μου ότι νόμιζα ότι δε έρθεις πότε βάζω κάτι γέλια λέγοντας της σαν κύριος να πάει πρώτη στο ντους γιατί μας περιμένει δεύτερο ημίχρονο.
--Εδώ δεν είχαμε σύντομη κουβέντα γιατί μου εξιστόρησε όλο της τον βίο αφήνοντας με το στόμα ανοιχτό ιστορία μου αμαρτία μου κανονικά αλλά το απόλαυσα και της ευχήθηκα ότι καλύτερο κλείνοντας τις το φλύαρο στοματάκι τις με παθιάρικα φιλιά ξανά κατέβηκα στο στενό μουνάκι τις όπου το έφαγα κανονικά είχε αρχίσει τα δαγκώματα στα δάχτυλα και τους αναστεναγμούς της απολυτής ηδονής αφήνοντας με να χαϊδεύω με τα μαγικά μου δάχτυλα τις τρυπούλες τις βάζοντας τα και μέσα χωρίς αντιρρήσεις ίσα ίσα που γούσταρε γιατί ήξερε ότι είμαι πεντακάθαρος και όχι κάνας Ασβός σαν κάποιες κάποιες ονόματα δεν λέμε οποίος διαβάζει μαθαίνει και ενημερώνετε. Δεν άντεξα σκουφώνω τον μητσάρα που είχε πάρει την ανιούσα και την άρχισα σε ένα ένα παθιάρικο αλλά και παράλληλα σφυροκοπημένο γαμήσι κάνοντας την να γλύφει και να δαγκώνει τα δαχτυλάκια της κρaτόντας την ένταση και το ρυθμό μέχρι και το πέρας του ραντεβού μας στο τέλος έφυγε με 10 λεπτά καθυστέρηση από εμένα για τον επόμενο έκανε ντους στολίστηκε λέγοντας μου ότι είμαι τέτοια Σέξο μηχανή όπου δεν χρειάζεται κανέναν άλλο τις χαμογέλασα πονηρά και καθώς την αποχαιρετούσα μου τράβηξε τον πούτσο σαν ένδειξη εμείς οι δυο δεν τελειώσαμε asta la vista baby.
--Το κορίτσι δεν υπάρχει σε σώμα και λάμψη ομορφιάς πετίτ βέβαια αλλά δεν έχει σημασία σίγουρα είναι η φιλενάδα τις barbie νομίζεις ότι θα γίνει τις πουτάνας το κάγκελο με τις φωτός τις αλλά σε εμένα ξεπέρασε κατά πολύ το Gfe σε φάση που νόμιζα ότι θα συνάψουμε σχέση χαχαχαχαχα μοντέλο πνίχτες και Πιπινάκιδες βούρ στο πατσά αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα.@(Made At Adult Forum).

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 21, 2022
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού