Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 3 10 0.5
Massage 10 January, 2015 2426
Έμπειρη Άννα
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Πρόσφατη κ πρώτη μου επίσκεψη στο κατάστημα αυτό.
Αφού δέχθηκα μερικές ερωτήσεις απο την κα της υποδοχής, όπως αν έχω ξανάρθει, που τους βρήκα κλπ, με ενημέρωσε για τα προγράμματα απο τα οποία διάλεξα της 1 ώρας με 80 ευρω. Κατόπιν πέρασαν 4 κοπέλες απο τις οποίες επέλεξα την Άννα. Ψηλή κοπέλα, την κάνω μεταξύ 35 - 40 ,ωραιο σωμα , ψεύτικο βυζι αλλά λίγο χαλαρό κωλο
Με συνόδευσε στο δωμάτιο το οποίο έχει μια μεγάλη καμπίνα ντουζ, ενα καναπέ κ φυσικά το κρεβάτι μασάζ το οποίο γίνεται κ κάτι σαν μπανιέρα για να σε πλένουν μετα απο σοκολατοθεραπειες όπως μου εξήγησε....
Να αναφέρω εδώ ότι ο χώρος είναι αρκετά καλος και άνω του μέσου όρου μεταξύ αυτών των μαγαζιων.
Αφού έκανα ντουζ, ήρθε μετα από λίγο η Άννα η οποία γδυθηκε αφήνοντας μονο το στρινγκ. Ύστερα απο δική μου επιθυμία ξεκίνησε απευθείας με πίπα η οποία ήταν πολύ καλή. Μετα το μασάζ το οποίο ήταν και αυτό αρκετά ικανοποιητικό. Ύστερα απο αρκετή ώρα κ νομίζοντας ότι τελειώνουμε την συνάντηση, ξεκίνησε τα χαδια στον κωλο κάνοντας και anal rimming. Γύρισα απο την άλλη και με τελείωσε 2η φορά με πίπα κ μαλακια
Συμπερασματικά ήταν μια πολύ καλή συνάντηση , η Άννα είναι έμπειρη κοπέλα και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αννα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού