Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 1 10 0.5
Call Girls 05 June, 2016 696
WELLCOME BABY
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Συνάντηση με την κοπέλα χάριν του 50% του φόρουμ εξ΄ου και η τιμή...
Η περιγραφή που θα ακολουθήσει θα προσπαθήσω να είναι όσο πιο αποστειρωμένη γίνεται .....
Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν πολύ εύκολη μία για να κλείσω το ραντεβού και μία για το δωμάτιο οπότε εκεί το γραφείο παίρνει πολύ καλό βαθμό. 
Τώρα για την κοπέλα. 
Οι φωτογραφίες της είναι πραγματικές με αντιπροσωπευτικότερες εκείνη με το διχτυωτό και το κόκκινο φόρεμα. Το μαλλί της είναι κοντό και όχι μακρύ όπως στις φωτογραφίες. Το σώμα της είναι πολύ καλό για τα γούστα μου. Θα ο περιέγραφα ούτε μοντελέ αλλά ούτε και με πιασίματα. Είναι αυτό που λέμε αθλητικό.... ( εμένα με τρελαίνει αυτός ο σωματότυπος...) . Είναι σίγουρα 1,70 και με τα τακούνια σχεδόν στο ίδιο ύψος με εμένα. Τα πόδια της είναι μακρυά και είναι χάρμα.. Το στήθος της είναι από σιλικόνι και σκληρό αλλά έχει ωραίο σχήμα και όμορφες ρογίτσες. 
ΑΑΑΑ μην ξεχάσω και τα τατου που δεν φαίνονται στις φώτο (καλόγουστα τα βρήκα και στα σωστά σημεία ) .
Στα του αγώνα τώρα.
Δεν προσπάθησε να φάει καθόλου χρόνο και έπεσα με τα  μούτρα στην δουλειά. Προσπάθησα να την φιλήσω αλλά πήρα κάρτα (ωχ σκέφτηκα) το παρέκαμψα και προχωρήσαμε προς τα κάτω. Η πίπα της σε πολύ καλό επίπεδο  Στο μενού δεν περιλαμβάνεται CIM CIF αλλά ούτε και annal.
Αφού λοιπόν με έκανε τούρμπο άρχισε το κυρίως μενού με εναλλαγή στάσεων και έντασης. Εκεί κάπου άρχισε να ξεκλειδώνει και το μουνάκι της γέμισε υγρά άρχισε να φυλάει να βογγάει ( όμορφα όμως όχι σαν σε τσόντα) και με παρακάλαγε να μην τελειώσω γρήγορα για να τελειώσει και εκείνη. Δεν ξέρω αν έλεγε την αλήθεια ( έτσι κατάλαβα)  αλλά εμένα με έφτιαξε .... Ήταν απιστευτό πως άλλαξε συμπεριφορά και από κρύα  έγινε ηφαίστειο. Σαν να ήταν η γκόμενά μου που με γούσταρε .... Μετά από λίγο ήρθε το τέλος και για τους δύο.
 Μπανάκι και λίγο σόσιαλ στο οποίο είναι πολύ καλή. 
Ακολούθησε δεύτερος γύρος και....... δεν περιγράφω άλλο......
Τελικά η κατάσταση ήταν  gfe.
Η τελική γεύση ήταν πολύ καλή αν και δεν έχει κάποια έξτρα που κάποιοι τα θεωρούμε must.
Μάλλον θα την συναντούσα ξανά .....


 

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 07, 2016
Πόλη
αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
90
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
40
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 June, 2016
Αφού πήρες κάρτα όπως γράφεις όταν προσπάθησες να την φιλήσεις στη φόρμα γιατί έγραψες Φιλί Με γλώσσα; Προφανώς θα μπερδεύτηκες.
L
liaris
08 June, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή μιλήσαμε μετον Πάνο,
μου είπε ότι στην αρχή ήταν σφιγμένη αλλά μετά που λύθηκε φίλαγε μια χαρά.
Σου απαντάω εγώ μήπως δεν μπορεί να απαντήσει ο Πάνος
A
admin
08 June, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γεια σου ρε Μαντ πολύ σωστός. Ναι φίλε liari στην αρχή έφαγα κάρτα μετά ... όμως έγινε χαμός....
P
panos-31
08 June, 2016
Ναι φίλε liaris στην αρχή δεν φίλαγε μετά όμως λύθηκε τουλάχιστον με εμένα..... Μαντ είσαι θεός προσλαμβάνεσαι και επίσημα ως δικηγόρος μου.


Αχαχαχαχαχα
Θενκς
P
panos-31
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: