Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A admin 13 March, 2015 68
Μετριότις, μετριοτήτων τα πάντα μετριότις
Γενική βαθμολογία 

6.4
Εμφάνιση πρόσωπο 

5.0
Εμφάνιση σώμα 

6.0
Συμμετοχή 

9.0
Συμπεριφορά/Social time 

8.5
Καθαριότητα κοπέλας  

4.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

5.0
Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική. Η συνάντηση έλαβε χώρα στο Royal Olympic. Όταν άνοιξε η πόρτα είδα μια πολύ μέτρια παρουσία, τόσο μέτρια που αν την πετύχαινα στο δρόμο θα πέρναγε τελείως απαρατήρητη. Η φωτογραφίες στο site είναι επεξεργασμένες τόσο ώστε να κρύψουν τις ατέλειες που καθιστούν τη Milana αδιάφορη. Η κοπέλα είναι ευγενική και σαφέστατα πολύ πρόθυμη να κάνει ότι της ζητηθεί. Βέβαια τα καλά αρχίζουν και τελειώνουν εκεί. Η πίπα της ρηχή και άτεχνη. Φιλάει πεταχτά και αδιάφορα. Το νινάκι της «μυρωδάτο» σε αποτρέπει να το περιποιηθείς επιμελώς και γενικότερα δεν σου δίνει αίσθηση απόλυτης καθαριότητας. Το στηθάκι της ωραίο στητό αλλά σίγουρα όχι φυσικό. Κορμάκι γενικά σφριγηλό. Το δυνατό της σημείο είναι όταν είναι από πάνω. Εκεί του δίνει και καταλαβαίνει και φαίνεται να το απολαμβάνει δεόντως. Εν κατακλείδι ένα μέτριο ραντεβού που σίγουρα δεν άξιζε πάνω από τα μισά απ’ όσα έδωσα. Σε αυτές τις τιμές σίγουρα περιμένεις κάτι καλύτερο και ειδικά καθαρότερο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
March 01, 2015
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
160
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 March, 2015
Εγώ θα επιμένω πως η κλίμακα στην παράμετρο της καθαριότητας είναι εντελώς αυθαίρετη. Μία κοπέλα μπορεί να είναι είτε βρώμικη είτε καθαρή. Τι σημαίνει και πως προκύπτει το 4,5 στην καθαριότητα; Επίσης τι διαφοροποιεί το 4,5 από το 5 ή το 6,5 ή από το 3,5 για να καταλάβω κι εγώ. Δηλαδή πως μεταφράζω στην πράξη το ότι αποδίδεται σε μια κοπέλα βαθμός 4,5 ως προς την καθαριότητα και πως μεταφράζω ένα βαθμό ας πούμε 7. Μου φαίνεται εντελώς αστείο. Στο 4,5 βρωμάει πολύ το μουνί ενώ στο 7 βρωμάει λιγότερο αλλά πάλι βρωμάει, όμως στη δεύτερη περίπτωση η βρώμα μου είναι ανεκτή ως προς τη δική μου αντίληψη της βρώμας...!!! Με αφορμή την κριτική του ulyssesu διατυπώνω απλά τις απόρροιες μου και δηλώνω πως δεν υπάρχει κάτι προσωπικό. Προς αποφυγή κάθε παρεξήγησης.
A
alexiptotos
20 March, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κλίμακα της καθαριότητας εμπεριέχει και την περιποίηση της κοπέλας ,
ξύρισμα,μαλλιά νύχια χέρια πόδια μεικαπ κλπ.
Μπορείς να δημιουργήσεις μια κλίμακα.
Τώρα για το 4,5 το θεωρώ απαράδεχτο γιατί αν ισχύει πρέπει να γουστάρεις βρωμιάρες.
Το μουνί έχει μυρωδια "μουνίλα" η οποία δεν είναι η μυρωδιά του ψαριού.
Αν μυρίζει μουνί δεν είναι βρωμιάρα ,υπάρχει κόσμος που μπερδεύει.
A
admin
20 March, 2015

Με τον όρο καθαριότητα αντιλαμβάνομαι μια πολύ συγκεκριμένη έννοια η οποία συνδέεται αποκλειστικά και μόνο με την υγιεινή και προφανώς με την υγεία του ατόμου. Η περιποίηση ως εκ τούτου δεν έχει σε τίποτε να κάνει με την καθαριότητα και κακώς αυτή η αλληλοσύνδεση. Ένα κορίτσι θα πρέπει να είναι μόνο καθαρό και καμιά άλλη κατάσταση δε θα πρέπει να γίνεται ανεκτή από τον πελάτη. Τα μαλλιά, τα νύχια και το μεικ απ συνδέονται περισσότερο με την παρουσία. Εν πάση περιπτώσει φτιάξε μια παράμετρο που να συνδέεται με την περιποίηση αν το θες. Η όποια άλλη σύνδεση με την καθαριότητα αποτελεί παρανόηση των όρων.
A
alexiptotos
20 March, 2015

Mad νομίζω ότι καθαριότητα και περιποίηση δεν μπορούν να μπουν μαζί.
Η περιποίηση περιλαμβάνει όλα αυτά που ανέφερες και κάποια ακόμη, τα οποία αφενός μπορούν να βαθμολογηθούν, αφετέρου ακόμα και αν δεν αγγίζουν το άριστα δεν σημαίνει ότι δεν θα περάσεις καλά στο ραντεβού.
Στην καθαριότητα από την άλλη θα συμφωνήσω με τον alex δεν υπάρχει διαβάθμιση, δεν υπάρχει "ήταν βρώμικη αλλά λίγο". Για εμένα είναι από τα ελάχιστα πράγματα που ισχύει το "ή άσπρο ή μαύρο".
Εννοείται ότι δεν μπερδεύουμε τον όρο βρωμιά με φυσικές οσμές
T
taz7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση