Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10 0.5
Call Girls 05 July, 2013 809
Εκπληξη
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Σημερα ετσι απλα μου ηρθε να δοκιμασω τη Μιλενα την οποια ειχα βαλει στο ματι με το που πρωτοπαρουσιαστηκε. Σε αυτο βεβαια βοηθησε πολυ και η πρωτη κριτικη του sudoku απο τον οποιο καταλαβα οτι ειναι πολυ ακριβης τυπος.

Λοιπον συνενοηση με Αλεξ καταπληκτικη η κοπελα ηρθε στην ωρα της .

Την κοπελα την ειδα να βγαινει απο το αυτοκινητο και αμεσως καταλαβα οτι πετυχα διανα, το χαρακτηριστικο χαιδεμα της πορτας (αντι τακ-τακ) με τα νυχια απλα το επιβεβαιωσε.
Με το που την ανοιξα εμεινα εκπληκτος. Το κοριτσι ειναι ομορφο . Δεν εχει την κλασσικη Ρωσσικη ομορφια, αλλα πολλα και διαφορετικα χαρακτηριστικα τα οποια δενουν αρμονικα μεταξυ τους. Και πανω απο ολα, ειναι μια πραγματικη γυναικα.. καμια σχεση με οτι κυκλοφορει.

Αμαν με τα κοριτσακια τυπου Γκαλινας τα οποια τους χαιδευεις τα μαλλια και αυτα σκεφτονται μην τους χαλασει καμια τριχα .. απο το extension ..............
Στην περιπτωση της Μιλενας, χαιδευεις μαλλια και η κοπελα το απολαμβανει . Δεν ξερω αν σε ολους θα ειναι η ιδια, προφανως και οχι αλλα σε εμενα με το πρωτο βημα που εκανε ...
με την πρωτη κουβεντα που ειπε, τις πρωτες κινησεις κτλπ κτλπ , καταλαβα οτι απο αυτη τη γυναικα ειχα παρει μεγαλο approval οσον αφορα τα standard της οποτε ιιιισως η κριτκη μου να ειναι υποκειμενικη.
Θα προσπαθησω να κρινω με βαση την εμπειρια μου.

Λοιπον εχουμε και λεμε. Προσωπο. Πολυ ωραιο, πρασινα ανοιχτοχρωμα ματια , ωραια φρυδια νατουραλ. Μυτη οχι συμφωνα με την ταση της μοδας αλλα για μενα ακρως γοητευτικη και γυναικεια. Στομα και χαμογελο με λακακια που μονο η θεα Αφροδιτη προσφερει στους εκλεκτους της. Μαλλια δυνατα περιποιημενα και φυσικα. Μακιγιαζ γυναικειο ακριβως οσο πρεπει και λιιιιγο παραπανω ετσι ωστε αν της πεις εκεινη την ωρα παμε να φαμε οπουδηποτε, να μπορει να σταθει. μπορει να ετυχε δε λεω.

Σωμα.... ΓΥΝΑΙΚΑ, το ξαναλεω . Πιασιματα παντου. Κορμι με ωραια φορμα, απαλο δερμα. ωμοι χερια πλατη καλοσχηματισμενα. ποδια μακρυα , γεματα με γυναικειο ζουμι. Βυζι μεγαλο το οποιο και σε εμφανιση και σε αφη ειναι πολυ καλο. Ρωγα ωραια. Κωλος καλοσχηματισμενος, μεγαλος σε μεγεθος αλλα σε σεξουαλικο μεγεθος. περιποιημενα ακρα παντου. Το πακετο τα εχει ολα.

Μολονοτι η κοπελα ειναι πεντακαθαρη, εβαλα 7,5 και οσοι εμπειροι πανε ισως καταλαβουν.

Στην πραξη . Εκει θα συμφωνησω με την κριτικη του σουντοκου 100% , μονο που θα προσθεσω οτι αν της αρεσετε , τοτε θα παρετε πολυ περισσοτερα . Οχι δεν θα παρετε κωλαρακι. αλλα θα παρετε περισσοτερα .

Δεν ξερω τι θα γινει στο μελλον αν κουραστει , αν ερωτευτει αν το ενα αν το αλλο... δεν ξερω αν σε ολους ειναι το ιδιο, προκειται για μια πολυ ομορφη γυναικα και η ιδια το ξερει.

Τα χαιρετισματα μου στην αλεξ η οποια πραγματικα ειναι ενα διαμαντι

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 01, 2013
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 2

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 July, 2013
Αρχηγέ εγώ το είπα να κάνω τόπικ για το χτύπημα στην πόρτα...ευτυχώς που υπάρχει και μία άλλη παρόμοια άποψη!
J
john-tikhs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: