Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10 0.5
Call Girls 20 January, 2012 581
METRIO..............!!!!!!!!!!!!!!!!
(Updated: 23 February, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Το γραφείο αρκετά καλο. Η συνάντηση έγινε στα BΠ και η κοπέλα ήταν στην ώρα της. Η πρώτη εντύπωση καλή, μικροκαμωμένη έτσι όπως μου αρέσουν. Αφού έγιναν οι σύστασης και είπαμε λίγα λόγια μου ζήτησε τα δώρο της., μερικούς τους χαλαει αυτό αλλα για εμενα δεν είναι πρόβλημα ειδικά αν η κοπέλα δεν σε ξέρει. Αρχίζει να βράζει τα ρούχα της και τότε ξενέρωσα............αρκετή χαλάρωση παντού και αυτό γιατί δεν είναι και πιπίνι(την κάνω 29) . Τέλος πάντων κάνω δεν γαμιέται, της λέω να πάμε μαζί στο μπάνιο και δέχτηκε χωρίς μα και μου (θετικό) που κάνουν άλλες. Αφού έπεσε ένα ωραίο "χαμουρεμα" στο ntouz πήγαμε στο κρεβάτι. Αρχίζει τα φιλια παντού και κατεβαίνει σιγά σιγά στο τούμπανο από καυλα λούτσο μου και εκεί σκάει το μεγαλύτερο ξενέρωμα. ΒΓΑΖΕΙ σκούφο και μου το φοράει για την πίπα ΟΠΑ της λέω θέλω χωρίς μου λέει είναι extra, τις απόντας δεν γραφει κάτι τέτοιο στα service σου κάνει πως δεν καταλαβαίνει και αρχίζει το κλαρίνο. Μέτριο πολύ.............!!!!!! Αφού την πήρα στα τέσσερα για λίγο (δέχεται το σφυροκόπημα) αλλάξαμε και μια δυο στάσεις και τέλος.
Αφού κάνω ένα γρήγορο ntouz καθόμαστε στο κρεβάτι λέμε καμια μαλακια και μετά, με δικη τής πρωτοβουλία, ξεκινάει ο δεύτερος γύρος. Να προσπαθεί να με "καβλ".....σέι αλλα τίποτα μετά από πολύ ώρα ΠΑΛΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΠΟΤΑ και από την ξενέρα δεν έγινε κάι τίποτα.

Με λίγα λόγια για 150€ η κοπέλα είναι έτσι και έτσι. Για μένα με 170€ βρίσκεις πόλη καλύτερες κοπέλες και πολύ καλύτερο service. βλέπε GGE κοπέλες ΑΑ

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 08, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού