Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10 0.5
Call Girls 06 July, 2012 3908
ΕΝΑΣ ΚΩΛΟΣ
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Καλησπέρα Βολιότες (οχι απο τον Βόλο ε)!
Λοιπόν με το κορίτσι είχα μια συνάντηση μιας ώρας (ήταν αρκετή) με το Μαροκινό-Ρωσσικό Πόννυ γιατί ήθελα να της τον φορέσω αδιάκριτα μετά τα βιντεο και τις φωτο της που βρήκα στο ιντερνετ.
Λοιπόν το κορίτσι μας είναι περίπου 1.68 πολύ μαυρισμένη, με σκουλαρίκι στην γλώσσα (!) στον αφαλό, χωρίς λίπος (τι πράμα ρε παιδί μου οι δικές μας γιατί δεν είναι έτσι? να φταίει το σουβλάκι?) καθόλου δηλαδή μιλάμε για κάτω του 10% το τσίμπαγα και μόνο πέτσα έπιανες! Μεταξύ μυών και δέρματος τιποτα!!!
Λοιπόν είναι περασμένη απο Σίλικον Βάλευ και δεν είναι η καλύτερη αίσθηση να χωρίζεται η ρώγα απο το στήθος. Δεν μου αρέσει το πλαστικό λέμεεεεε με τίποτα όμως όσο καλά φτιαγμένο και να είναι (αρε Λατιφα.. οσοι ξέρουν!!!)
Πιπούλα καλή βαθειά και υργή (όχι όμως η καλύτερη που έχω λαβει) και επειδή δεν της αρεσα (έτσι κατάλαβα) την πίέζα να μέινει εκεί ξανά...Μετά κανα 20 λεπτο (την έσκασα λέμε) πήγα στο κυρίως πιάτο που περιλαμβάνει αυτό που βλέπετε στην φωτό επάνω.,..Κωλάρα λέμε! Φοβερό στα 4 σε όλες τις παραλλάγές. Φανταστείτε το εξής. τα υπόλοιπα 40 λεπτά (απο την μία ώρα) ήμουν εκεί πίσω με τραβήγματα για να μην τελειώσω (δεν σ' αρέσει έ? παρε κιάλλο νά χεις) γιατί πραγματικά είναι απο τα καλύτερα πίσω συστήματα που έχω ράψει. Παιδιά το κάτι άλλο! εκεί την έκανα να της αρέσω κιόλας τόσο κάλός ήμουνα!!! (πλάκα πλάκα αφού δεν με έβλεπε μαλλον νόμιζε οτι την πηδάει το Βραντ Πίττ αλλίώς δεν μπορώ να εξηγήσω τις φωνούλες που έβγαζε...)
Είναι λίγο σπασμενη απο τον ήλιο/σολάριουμ (κ χρόνια) αλλά είναι οτι πρέπει για μιλφάκιδες που τους αρέσει το κορμί 25 αρας με πλαστικές προθήκες όμως.
Όσοι πιστοί των πάτων + μίλφ προσέλθετε εγώ πάτος το ερωτεύτηκα....(μόνο αυτο όμως)
Γενικά καλή όχι όμως τέλεια για ξανά κ ξανά...Γούστα είναι αυτα όμως...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 03, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΑΡΗΣ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Εξτρά €
0
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
ΝΟ
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 July, 2012
πες μου οτι ειναι η mimi το γνωστο μοντελο το μαροκινο η καυλιαρα ,
V
vaggelis-giannos
19 July, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΝΤΑ
J
john-tikhs
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: