Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10 0.5
Call Girls 06 July, 2012 3906
ΜΙΜΙΚΑ ο ΘΕΙΚΟΣ ΚΩΛΟΣ έτσι Απλα.
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Περνοντας πριν από πολλή καιρό πίσω από το μαγαζί μιας φίλης μου στην νέα Μόσχα όπως αποκαλούν πλέον την Καλιθεα ψώνιζε ρούχα μια Καλό περιποιημένη κοπέλα ,ε δεν άργησα να καταλάβω πως είναι χαρτζιλικωμένη και αυτή βέβαια πως εγώ είμαι ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ οπαδός των χαρτζιλικωμένων μιλώντας στα ρώσικα με την ιδιοκτήτρια δεν άργησε να μου δώσει την κάρτα της προφανώς ήθελε να επιβεβαιώσει κάτι που πάντα κάνει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, προφανώς είναι πολλή προσεκτική (βλέπε ρουνεςκ.λπ)
Την επομένη Μερά τηλεφώνησα και κανόνισα να βρεθούμε σπίτι μου δυσανασχέτησε λίγο και μια γκρίνια με τον ταρίφα που της σκότιζε το μουνι,να του δώσει τηλέφωνο ,
Εφτασε ντυμένη σαν να πήγαινε σε δεξίωση κυριολεκτώ για αυτό στολισμένη σαν φρεγάτα αυτό που λέμε στην τριχα,που μονό η μεγάλη μου συμπάθεια μπορεί να συγκριθεί Μάζι της ως προς το ντύσιμο.
Μετα από λίγο αφού τα είπαμε στον καναπέ βγάζοντας τα ρούχα της,
Ενα καλογυμνασμένο σώμα με ένα καλοφτιαγμένο τατουάζ πάνω από τον κώλο δείγμα ότι τον διαθέτει όπως όλες όσες έχουν τατουάζ εκεί εξαιρέσει αποτελεί μονό η συμπάθεια μου που τα απεχθάνεται αρκετά μαυρισμένη από το σολάριουμ,+γυμναστική καθότι είναι και πρωταθλήτρια Ευρώπης στο μπόντι μπίλντιγκ, γυναικών.
Με έντονη την παρουσία της σιλικόνης στο σώμα της,
Αρχησαμε τον αγώνα γλείψιμο παντού και από τους δυο, όμορφες εναλλαγές στάσεων συμφωνήσαμε για το τίμημα να της πάρω το κωλαράκι τέτοιο κωλαράκι δεν λιμπίζεσαι το+ 50 ευρω.οι κραυγές στης αναστατώσανε το δωμάτιο όταν ο καραπουτσαρας τερμάτισε τα αρχίδια του πάνω στο καλογυμνασμένο κωλαράκι της δεν μου έκανε Καρδία να τελειώσω ήθελα να χαρώ έναν από τους ωραιότερους κώλους που έχω γαμήσι, και είναι πάρα πολλοι,το γούσταρε και εκείνη που φρόντιζε να με κάνει να αργό να τελειώσω οπού στο τέλος με μια κραυγή και από τους δυο αυτή έπαιζε με το μουνάκι της, τελειώσαμε Μάζι ,
κάναμε ένα ντουζάκι 15 λεπτά διαλειμα, τότε συζητώντας τη θυμήθηκα από το μπάσκετ ήτανε παντρεμένη με Αμερικανό αράπη που έπαιζε σε ομάδα του Κέντρου γι αυτό έχει την αμερικάνικη υπηκοότητα, την έβλεπα στο γήπεδο, και ξανά στον αγώνα αυτή τη φορά όταν την είχα σε ιεραποστολικό γύρισε με ξεκαποτιασε και τον πήρε όλο Μέσα στο στόμα της μαστόρισσα που ξέρει πως να σε κάνει να τελειώσεις μια δεύτερη φορά γιατί πρέπει να ξέρετε άμα έχετε πρόγραμμα κωλαράκι +δεύτερη φορά πρώτα τελειώνετε στο κωλαράκι και μετά πίπα για να βγει το πρόγραμμα κάτι ξέρω σαν παλιός 62 χρόνο ζωή ναχω είπαμε και πάλι το φόρουμ διδάσκει κάποια πράγματα,
Αυτη ήτανε η Πρώτη φορά που την πήρα ακολουθήσανε και άλλες μια φόρα μάλιστα είχε έρθει στο μαγαζί της φίλης μου με ένα βετεράνο Χορηγό της και δίχως την πάρει χαμπάρι πήγαμε για ένα πεταχτάρι στο lacomba ,30 λεπτό,δεν θυμάμαι τη δικαιολογία του είπε,
Για μένα η Μιμικα όπως την αποκαλώ και δεν της αρέσει μάλιστα τα 150 είναι πολλά τουλάχιστον την μετά IMF της το έχω πει όταν με λιγότερα χρήματα σήμερα γαμάς το θεϊκό μουνάκι την Katerina από το gge, και άλλες μην αρχίσω τώρα να αναφέρω ονόματα παντός για τότε δεν το μετάνιωσα δουλεύει τα λεφτά της δίχως να σε δουλεύει όπως γίνετε με άλλες ξέρω πολλοί θα αρχίσουν να λένε φίλε πάλι τα ίδια, Οποίος δεν γουστάρει δεν διαβάζει πλέον της κριτικές μου, φιλικά paras
Υ/Γ τη ρώτησα δεν θέλει να ποσταρο το τηλέφωνο της .

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 29, 2012
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑΡ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Εξτρά €
50
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 6

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 July, 2012
και πως τον βρισκουμε αυτον τον θεικο κςλο μου λες σε παρακαλω ????????????
K
kairis
09 July, 2012
Ηλικία? Πρόσωπο? Στήθος? Service?
Παρά γράψε παρακαλώ λεπτομέρειες!

-και ασε τις Παραριες :)
S
s2002
09 July, 2012
Παιδια επειδη μενω εξωτερικο μονιμα αλλα θα κατεβω Ελλαδα κατα το τελος Σεπτεμβριου και ο χρονος θα ειναι περιορισμενος, Δεν θσ ζητησω το τηλεφωνο της, μιας και το ξεκαθαρισες (Υ/Γ τη ρώτησα δεν θέλει να ποσταρο το τηλέφωνο της) .αλλα τουλαχιστον το λινκ απο το ιντερνετ για να μπορεσω να την βρω ? Αν καποιος μπορει να βοηθηση ευχαριστω προκαταβολικα.

N
nk60
11 July, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το τελευταίο δεν το έγραψα εγώ, άσχετα άμα το σκέφτηκα. Κάποιο καλό παιδί το έκανε!!!!
S
s2002
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Αποτελέσματα ανά σελίδα: