Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10 0.5
Call Girls 06 July, 2012 3940
Πακετο !!
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Έχοντας μαζεψει το ποσο που διαθέτω κατα διαστήματα για τις προσωπικές μου απολαύσεις και διαβάζοντας τις πιο κατω περιγραφές ,όντας οπαδός του backdoor play θεώρησα οτι άξιζε η Οπωστηνλενε Μιμή (δεν ενδιαφέρθηκα να μαθω πως θέλει να την φωνάζουν)την καταθεσή μου.
Συνεννόηση απλα και άμεσα στο Lacoba. Ηρθε στην ώρα της, εντυπωσιακή στο πρώτο βλεμα, ωραίο προσωπο με λακακια κ ασπρισμενα δόντια και ψευτικες μακριές βλεφαριδες οπως κ τα νύχια της φοβιστικά μακρια κ μυτερα προς το φονικά...
Ζητάει τα λεφτα μπροστα, της αναφερω οτι θέλω anal... ααα μου λεει δεν κάνω....
Τι δεν κάνεις...ο φίλος που πηρα το τηλ. σου ειπε οτι κάνεις.
Μου κάνει τη χάρη να παρει το 50αρι κ ξεκινάει το γδύσιμο, κατάμαυρο κορμί ,με ανοιχτή λεκάνη κ στενή μεσουλα, στήθος για τα προσωπικά μου γουστα κακοφτιαγμένο 3αρι.
Τσιμπουκι μέτριο κ μηχανικό , χωρίς βάθος ουτε σάλιο.
Τελειωμα εκει οπου εκει που μου το στράγιζε έφυγε πνιγμενη να τα φτύσει αλλα μάλον τα κατάπιε κ την έπιασε βήχας κ αρχισε να φτυνει κ να κανει σαν νταλικέρης.
Γυρναει απο το μπάνιο...κουβέντα καμία, κοιταζόμασταν ειπα κατι χαζα να σπάσει ο πάγος ...ουτε καν χαδια..κατι για να παιξω μπάλα παλι.
Στραβωσα κ την οδήγησα ξανά για πίπα μπας κ γινει κατι... με το που ατσαλώνω πάλι τη βάζω απο πάνω οπου κάνει καλό κουνημα αλλα κ πάλι κατι δεν με έφτιαχνε...αλλάξαμε στάσεις κ με το που τη βάζω στα 4 βλέπω το ωραίο κωλαράκι και λέω οκ , γιαυτό πληρώνω θα γινει χαμός.... μετα απο σφυροκόπημα κ με την ωραία πραγματι θέα του κώλου της λεω οκ παμε να τον χαρούμε...
Τι κανεις μου λέει...δεν τελειωσες? Αν θες κώλο μονο 10 λεπτα κ να τελειωσεις γιατι δεν αντέχω.
Αυτό ήταν....ξεσκουφώνομαι και της λέω τι 10 λεπτά(ειχαμε ακομα30')μαζεψτα κ φύγε....
Οκ μου λέει αλλα συν 20 που τελείωσες στο στόμα.
Για να μην τα πολυλογώ μου εδωσε τα 50 πίσω κ την έστειλα
Συμπέρασμα.
Αρπάχτη,σεξ στουντίου, οχι ο καλύτερος κώλος (Αλεξάνδρα και Σίνθια απο N.C. καλύτεροι) αδιάφορη μηχανική συμμετοχή, οπότε τα 150 φαντάζουν παρα πολλά

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 10, 2012
Πόλη
Αθηνα
Χώρα
Ελλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *