Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 36 10 0.5
Call Girls 25 January, 2016 4661
Τελεια με λιγη κουραση
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Συναντησα λοιπον και εγω την κοπελα.η ημερομηνια ειναι πιο παλια.το κοριτσι ειναι οντως αρκετα ομορφο με κορμαρα.Τα τυπικα με το που ανοιξε η πορτα φιλια χουφτωματα και για μπανιο το κοριτσι.Με το που βγεικε με τρελανε στα γλωσσοφιλα και κατεβαινοντασ προσ τα κατω με φιλαγε παντου ωσπου εφτασε και στο εργαλειο αρχιζοντασ μια πιπα πολλη καλη αλλα λιγο αγρια στην αρχη οπου μετα την δικη μου ενδειξη πηγε με τα νερα μου πιο αργα.Σειρα μου για περιποιηση οπου απο οτι καταλαβα τισ αρεσε προφυλακτικο και με καβαλαει χωρισ αυριο.Χτυπιοταν για αρκετη ωρα πανω μου οπου δεν αντεξα και κατεθεσα εκει.μπανακι και απο τουσ δυο μας λιγο μασαζ και βουρ στην πιπα οππου ητανε τοσο τελεια η σταση που ειχε παρει αλλα και η πιπα της που ηθελα να τελειωσω εκει και το εκανα γεμιζοντασ το στομα της μεσα και εξω.ολα καλλα λοιπον με την κοπελα αν και πιστευω οτι ητανε λιγο κουρασμενη λογο και της ωρας αλλα και απο αυτα που εχω διαβασει εδωμεσα κρινιντας απο καποιεσ κινησεις της.Αλλα οπωσ ειπα ητανε αργα και απο την στιγμη που και εγω δεν ημουνα στα καλυτερα μου λογο κουρασεις και δικησ μου ολα καλα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 01, 2016
Πόλη
αθηνα
Χώρα
αλλαδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού