Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 36 10 0.5
Call Girls 25 January, 2016 4641
Επικό κωλογαμήσι
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Είχα βάλει από καιρό στο μάτι το μελαχρινό καύλαρο του AGN και είπα να το τολμήσω. Το ραντεβού κλειστηκε με ευκολία και το γραφείο φρόντισε να εκπληρωθεί καθε απαίτηση που είχα. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και εγω ήμουν ήδη καυλωμένος από το διπλανό γκομενάκι που τον έτρωγε σαν να μην υπάρχει αύριο και την παρτούζα στην τσόντα. Μόλις την έιδσ λέω εδω είμαστε... Κολλητό παντελόνι-κολάν, γόβες και μια άσπρ διαφάνεια από πάνω να πλαισιώνουν μια υπέροχη κορμάρα. Μόλις μπήκε με χαιρέτησε ευγενικά, με χαμόγελο και με άρχισε στα γλωσσόφιλα παίζοντας με το καυλωμένο εργαλείο μου! Ξεντύθηκε αργά και ηδονικά με μένα από πίσω να έχω κολλησει πάνω της και να της βάζω δάχτυλο στην κωλάρα της .... Σκέτη καύλα! Για ντουζάκι δεν την άφησα να παέι, ήταν μοσχομυριστή. Γονάτισε σαν καλό κορίτσι και τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της. πίπα της επιπέδου σεμιναρίου. Ξέρει να παίζει με τη γλώσσα, να ρουφάει, να τον βάζει όλο μέσα στο λαρύγγι και να της γαμας το στόμα από καύλα. Έβλεπα το μουνάκι της από τον καθρέφτη και το ήθελα. Περάσαμε λάστιχο και την έστησα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη όπου την έσκισα άγρια με ξυλιές στο κωλαράκι. Η συμμετοχή της αρκετά πραγματική θα έλεγα. Καναμε το ντουζάκι μας και δε με άφησε σε ησυχία. Με καύλωσε σε μηδενικό χρόνο και πριν καταλάβω τι έγινε τον είχε πάρει πάλι στο στόμα της... Αυτή τη φορά την έσκισα ιεραποστολικά με τα πόδια στους ώμους και αφού τον έφαγε όλο μέσα, την κοίταξα πονηρά και τις ψιθύρισα ότι ήρθε η ώρα να της σκίσω την κωλάρα της. Αμέσως στήθηκε στα 4 και σάλιωσε τν τρύπα της. Μπήκε εύκολα αλλά αυτός ο κώλος δεν υπάρχει... Πολύ καλήαίσθηση.αφου την γάμησα αργά αλλά δυνατά έτσι την έστησα μπρούμυτα και της γάμησα τον κώλο σαν να μην υπάρχει αύριο. Η Μόνικα αντέχει σκληρό γαμήσι και νομίζω ότι το γουστάρει κιόλας... Πέρασα τέλεια και σίγουρα είναι από τις κοπέλες που θα πάρω ξανα

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 11, 2018
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
160
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 August, 2018
Πραγματικά είναι απίστευτη η Μόνικα φίλε μου και όμορφη στο πρόσωπο παρόλο που οι δίπλα θεωρούν ότι δεν είναι...
M
mclarenxxx
18 August, 2018
Οι δίπλα δεν φημίζονται για την αντικειμενικότητα τους
A
attilas28
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: