Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10 0.5
Call Girls 08 February, 2014 9771
Νάντια και Στέφη!
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Απερίγραφτο δίδυμο!! Όλα τα λεφτά από συζήτηση και από συμμετοχή! Ανταγωνίζονταν ποια θα το πρωτογευτεί και θα το πάρει ... Είναι MILF και σε όσους τους αρέσουν οι μικρούλες να μην δοκιμάσουν αλλά για αυτούς που ξέρουν να γεύονται την εμπειρία βουρ στο ψητό και με τις δυο. Αφού λέω να τις βγάλω έξω για τσίπουρα και να το γλεντήσουμε. Ήρθαν στην ώρα τους και από την αρχή κατάλαβα ότι θα περάσουμε τέλεια και θα το γλεντήσουμε. Η Νάντια λίγο μεγαλύτερη από τη Στέφη με λίγα κιλά παραπάνω που όμως εμένα δεν με απώθησαν, η Στέφη η Ρωσιδούλα λίγο μικρότερη με πιο κανονικό σώμα, δεν είναι μικρές νομίζω 45-50+ αλλά εμένα με έφτιαξαν κυρίως από τη συμπεριφορά τους που με είχαν σαν πασά στα Γιάννενα. Ως προς τον αγώνα κυρίως επέλεξα τη Στέφη γιατί έτσι έτυχε όχι ότι λείπει κάτι στη Νάντια η οποία έκανε όλη τη βρωμοδουλειά με βαθειά πίπα, περιποίηση και από τις δύο από πάνω μέχρι και τα μπαλάκια και στη συνέχεια καβάλησε η Στέφη ... στη συνέχεια ενώ περιποιόμουν τη Νάντια η Στέφη τα ρούφηξε όλα! Πολύ καλή συμμετοχή και από τις 2 συνιστάται αυστηρά να παίρνετε και τις δύο!
Πολλά φιλιά κορίτσια και θα σας πάρω να πάμε για τσίπουρα στον Πειραιά!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 01, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλαδάρα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 September, 2014
Φιλαράκι μπορείς να μου στείλεις με pm το κινητό της?
S
sammer
03 February, 2015
δυστυχως δεν μπορουμε να την βρουμε πουθενα , μηπως κατα τυχη παιζει το κινητο της ?
B
bcbfbi
04 February, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σχόλιο Αντμιν :
Οτι λινκ θέλετε μόνο εντός του φόρουμ!
D
dimitri7
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα: