Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 1 10 0.5
Call Girls 13 February, 2014 568
ΜΕΤΑΞΕΤΑΣΤΕΑ ....
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Ναντιν λοιπον το ονομα και ντιν το καμπανακι και εξηγουμαι για να μην παρεξηγουμαι. Μεσημερι κανω διαλειμα απο συμβουλιο και εχω 3 ωρες κενες. Ρε γαμω το φελεκι μου πως θα περασουν 3 ωρες με λεω και κανω ντριν σε 3 γραφεια για τσιλιμπουρδισμα. Το ενα με γραφει κανονικα και στις 3 προσπαθειες που εκανα, το αλλο τις ξεκιναγε απο τις 6 και μετα και το τριτο εχει μπουκινγκ ολοημερο. Φτου σου ρε κουφαλα τυχη με παενεις πολυ κοντρα, τωρα τι κανουμε; Μαλακια δεν παιζει, εχει καρουλιασει η παλαμη απο οταν ειμαστε πιτσιρικαδες :-) , οποτε τελευταια, (και ενω το ξερω οτι ειναι σιγουρη), προσπαθεια στον Κωστα που ειναι τζιμάνι παλληκαρι και απαντα αμεσως, γεια σου ρε αλανι εισαι μορτης

Βαλεντινα πηραμε 2 φορες, (κακως επρεπε να παρω και τριτη), οποτε ο κληρος επεσε στην Ναντινα. Στο ατακα κλείστηκε το ραντεβου απλα, σταρατα, μορτικα και ευγενικα απο τον Κωστα που για να πω την αληθεια απο την συμπεριφορα του οσμιστικα οτι εκτιμα που τον προτίμησα!!!!

Παμε τωρα στην μανταμ. Ότι βλεπετε στις φωτο αυτό θα δειτε και στο δωμα. Νεαρη γυρω στα 25 -26 με σφιχτο κορμι και ωραια 2.5 αρια φυσικα στηθια, υψος λιγο κατω από το 1,70, καθαρο κορμι και σοβατισμενη φατσα, με στραβα δοντακια που θελουν φτιαξιμο. Ομορφη γενικα παρουσια αλλα μεχρι εκει.

Παμε στο σερβις. Ντουζακι και επιστροφη στο κρεβατι με ένα μπουκαλι λαδι στο χερι, ‘’ Να σου κανω μασαζ’’ ρωτα, ‘’όχι ρε μαναρεζα, ελα να βασανιστουμε ‘’ της λεω.
Στη μουνα της, βαζει λαδι στα βυζια και αρχιζει να μου τριβει την ψωλη. Δωσε από δω , δωσε από εκει το βαρεθηκα το λαδωτο και της κατεβαζω τη μουρη στο λαδωμενο ψωλο για σπατουλισμα.
‘’ Παρτο τωρα μωρη κουφαλα με λαδι να μην συγκαει η γλωσσα σου’’ , σκεφτομαι και το χαιρομαι !!!
Ξεκιναει πιπα με αρκετο χερι αντε της το τραβαω περα , το μπουκωνει , αντε και παλι χερι, αντε και παλι μπουκωμα καλουτσικα τα πηγαινε αλλα βεβαια μεταξεταστεα στη Ρουμανικη σχολη για να μην πω κοβεται για το επομενο ετος. ‘’Ελα ρε χρυσο μου να σε γλυφομουνιασω μπας και παρεις μπρος’’ της λεω και αρχιζω το φλαφατιασμα, τριχες μαντολες , ουτε ένα αχ - βαχ εστω και στα ψεματα τοση ωρα που ρουφαγα το ομορφο μικρο φρεσκογυαλισμένο στενο μουνακι της.

‘’Whats happen re history, ( τι εγινε ρε ιστορια), δεν γουσταρεις πιπιλισμα;’’ Της λεω και βουταω στα βυζια της. ‘’ Όχι – Όχι τοσο δυνατα, δεν μου αρεσει θελω πολύ απαλα και το μουνι μου είναι φρεσκοξυρισμενο και ειμαι πολύ sensitive’’ λεει . Ρε δεν γαμιεσαι κοπελα μου που εισαι ευαισθητη πουτανα γυναικα, αμα είναι ετσι τραβα να κουρεψεις αρκουδες που εχουν απαλη τριχα. Ελα να σου ρουφηξω τη γλωσσα , ‘’ Αμπα δεν βαζω γλωσσα στα φιλια’’ …. Ελεος ρε πουστη μου σε παρθενα επεσα;

Τελος παντων βαζω καποτα,( και αφου από την αρχη ηθελε να βαλουμε την καποτα για εισοδο ,να τελειωνουμε δηλαδη το γρηγοροτερο), και κανω να χωθω, ‘’περιμενε μου λεει να βαλω λαδι γιατι , (και ετσι είναι), ειμαι στενη. Δεν γαμιεσαι μωρη που θα βαλεις λαδι , τωρα είναι σειρα μου λεω και χωνομαι στην ξεραιλα . Εκει ακουσα και το πρωτο αχ αλλα ηταν από πονο και όχι από καυλα. Την πλακωσα για λιγο από πανω από κατω από διπλα και στο τελος το απολυτο ξενερωμα. Κανω να τις χυσω στο στομα , ‘’όχι – Όχι δεν το κανω’’ , αντε να στα ριξω στο κορμι τοτε, ‘’όχι ουτε αυτό το κανω’’ !!!! Και ετσι τελειωσαμε εντος του αιδιου με το λαστιχο αποδεκτη ……. Αρχιδιές δηλαδη.

Συμπερασμα: Καλο κορμι, καλο βυζι, στενο ωραιο μουνι αμετοχη στην πραξη, όχι φιλια με γλωσσα, όχι cim, cod, όχι τριψιμο, ρουφηγμα τα βυζια….. αει σιχτιρ …..

Ταδε εφη rebetis και το καθηκον μου κανω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 11, 2014
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Χώρις γλώσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Fetish
Σφαλιαρες που θελει ....
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Πλαστικές επεμβάσεις
Στα χείλη
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού