Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 15 10 0.5
Nancy Athens Massage Girl
Massage GIrls / Μασαζοκόριτσα 18 March, 2016 43997
Νασνάρα
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Ημερομηνία ενδεικτική. Βλέποντας πρώτη φορά την Νάνσυ να πώ την αλήθεια δεν εντυπωσιάστηκα καθώς γουστάρω πιο πολύ μοντελέ πρόσωπα. Παρόλα ταύτα πήγα σε 2 βδομάδες 3 φορές επειδή έχει πολλά χαρίσματα για να κάνει να ξαναπάς!
Ήταν η πρώτη μου εμπειρία η μου φορά σε μασάζ. Με το που μπήκε στο δωμάτιο φορώντας τα εσώρουχα της είδα πόσο ωραίο σώμα έχει. Όμορφα οπίσθια και όμορφο στήθος όλα συμμετρικά πάνω της, με ωραία απαλή λευκή επιδερμίδα. Ξεκίνησε το μασάζ και ήταν πολύ πρόσχαρη χαμογελαστή και ναζιάρα. Έσπασε εντελώς ο πάγος με το μασάζ και από εκεί που ήμουν λίγο μαζεμένος λόγω πρώτης φοράς, μετά από λίγο δεν κρατιόμουν! Ξεκίνησε με πολύ καλό στοματικό. Αρκετό σάλιο και περιποίηση. Δεν άντεξα ανταπέδωσα. Και κάτω ήταν ευωδίαστη και πεντακάθαρη! Από ότι κατάλαβα είναι κλειτοριδική οπότε απόλαυσε με το παραπάνω την περιποίηση μου. Σύντομα με έπιασε και με έβαλε μέσα της. Από εκεί και μετά ήταν το σημείο που είπα θα γίνει στανταράκι η Νάνσυ. Ήταν από τις καλύτερες εμπειρίες μου! Απίστευτη συμμετοχή χωρίς χαζό φωνές και χαζό φράσεις, αλλά σωματική. Φούλ υγρή και χαϊδευόταν από ένα σημείο και μετά σαν τρελλή ώσπου μετά από μερικούς μικρούς σπασμούς άρχισε να χαμογελάει ικανοποιημένη. Στην συνέχεια για να τελειώσω μου έκανε λίγο μασαζάκι και στοματικό. Στάσεις δεν αλλάξαμε πολλές. Την άφησα αυτή να κάνει παιχνίδι. Δεν ξέρω αλλά όσες φορές πήγα πέρασα καταπληκτικά. Ίσως περνάει και αυτή και μου το δείχνει, ίσως να είναι τόσο καλή επαγγελματίας και απλά να το βγάζει στον πελάτη; How knows :)

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 01, 2017
Πόλη
Αθήνα
Διάρκεια Μασάζ
1
Τιμή €
70
Χώρος
Incall / Στο χώρο της
Τεχνική στο μασάζ
Ερωτικό
Είδη massage
Αισθησιακό / Ερωτικό μασάζ
Happy Ending ?
Ναι / Yes
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 August, 2017
ευκαριστω μωρο,φιλια νανσι
C
class-masaz
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: