Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10 0.5
Natali  AGN Call Girls Αθήνα,Athens,Greece
Call Girls 03 April, 2019 7214
Βυζί-Κωλί και Natali
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
8.0
Συμμετοχή
 
8.5
Συμπεριφορά/Social time
 
8.5
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.5
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Την είχα βάλλει στο μάτι καιρό, αλλά δεν καθόταν να την πετύχω ελεύθερη. Μετά από άλλη μια αποτυχημένη προσπάθεια, το γραφείο με κάλεσε και μου είπε, ότι ακυρώθηκε ένα ραντεβού της κι έτσι, κλείσαμε για το συνηθισμένο μου χοτέλι στα ΒΠ. Έφτασε στην ώρα της, ντυμένη μ' ένα πολύ ωραίο παντελόνι που τόνιζε την κωλάρα της και μπλούζα με ωραίο, σέξυ ντεκολτέ. Πρέπει να πω, ότι η πρώτη εντύπωση, ήταν θετικότατη. Τη βρήκα αρκετά πιο όμορφη από τις φωτογραφίες (την αδικούν, ειδικά στο πρόσωπο που είναι πιο γλυκειά) και μου άρεσε που με το καλημέρα με άρχισε στα φιλιά και τις αγκαλιές και με τον τρόπο της έσπασε τον πάγο. Αμέσως μετά, έβγαλε τα ρούχα της, ρίχνοντάς μου προκλητικά βλέμματα και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Έφυγα πύρκαυλος για ντουζάκι (εκείνη ήρθε έτοιμη και μυρωδάτη) και με το που πλησίασα στο κρεβάτι μου επιτέθηκε και ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα, με φουλ περιποίηση, σάλιο και συχνά καρφώματα στο λαρύγγι. Τρομερή θέα να βλέπείς αυτό το μωράκι στα τέσσερα να καταπίνει τον πούτσο σου. Ακολούθησε 69, που έδειξε να το απολαμβάνει, δακτυλιάσματα και κωλογλυφάδα, χωρίς παράπονα. Στον αγώνα, παίχτηκαν 2 στάσεις, πρώτα με καβάλησε και στη συνέχεια ιεραποστολικά, όπου και τα 'δωσα, γιατί δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο. 2ος γύρος, μια απ' τα ίδια (τσιμπούκι που τον εξαφανίζει), την έβαλλα στα 4 και ήταν πολύ καλή και στο στήσιμο, αλλά και στο γρήγορο σφυροκόπημα. 2 λόγια για την εμφάνιση: Γύρω στο 1:70, βυζί 4 λίγο πεσμένο, αλλά πολύ ωραίο στην αφή, με μεγάλες ρώγες. Δέρμα λευκό και πολύ απαλό, κωλαράκι ωραίο και γενικώς είναι λίγο πιο λεπτή απ' ότι φαίνεται στις φωτό. Από καθαριότητα, κανένα θέμα. Πολύ καλός χαρακτήρας, χαμογελαστή κι ευδιάθετη καθ' όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Θα την ξαναδώ οπωσδήποτε για να πάρω και λοκώ που πρέπει να λέει..., τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Ένα φρέσκο κορίτσι που ξέρει να πηδιέται, έχει γοητεία και τον τρόπο να σε κάνει να περάσεις καλά. Σίγουρα τα τιμά τα λεφτά που παίρνει, ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο για τα κορίτσια του κι ένα πιο μεγάλο ευχαριστώ στη Νάταλι για το ωραίο ραντεβού.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 16, 2019
Πόλη
Λιλιπούπολη
Χώρα
Ζαμπονία
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
210
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού