Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 8 10 0.5
Call Girls 15 July, 2014 1381
Πραγματικά το θέλω αλλά δεν μου βγαίνει!
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Έκανα και εγώ με την σειρά μου το πέρασμα από την Natalia, και τελικά κατάλαβα πως εγώ μα τα κορίτσια του συγκεκριμένου γραφείου δεν ταιριάζουμε. Για αυτό και ο τίτλος…

Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι!

Η Natalia είναι ένα απλά μέτριο κατά την άποψη μου κορίτσι. Ναι έχει τα κατά-πράσινα μάτια στα οποία αναφέρονται και οι προηγούμενη, αλλά το σύνολο της εμένα δεν με κάλυψε. Είναι σαν να βλέπεις το βλαχάκι στο χόριο που τυχαίνει να έχει πράσινα μάτια. Αν πρέπει να πω τι συγκεκριμένα, δεν μπορώ να το πω, αλλά ένας συνδυασμός πραγμάτων.

Πρώτον, η κοπέλα είναι ξεκάθαρη πως εκεί έρχεται για να χύσεις, και να φύγεις, αυτό εμένα δεν με χαλάει σε άλλους όχι, αυτό όμως επηρεάζει και την γενική συμπεριφορά της. Οι πρώτες κουβέντες της γνωριμίας μας, δηλαδή για να σπάσει ο πάγος, ήταν πως χάλασε πολλά λεφτά στις διακοπές για να πάρει δώρα στα ανίψια της. Αυτό μπορεί να μην ενοχλεί κάποιους, εγώ θα προτιμούσα οι κουβέντα να ήταν αρκετά πιο αισθησιακή, και να προετοιμάζει το έδαφος για αυτό που θα ακολουθήσει. Τώρα αν ήταν 2η 3η συνάντηση το καταλαβαίνω πως υπάρχει μία οικειότητα και η συζήτηση θα αλλάξει. Αλλά εδώ μιλάμε για την πρώτη επαφή. Χωρίς να θέλω να φανώ εντελώς ανικανοποίητος να πω πως η κοπέλα είναι όντος ευχάριστη, αλλά μην ξεχνάμε για ποιό λόγω είμαστε σε ένα δωμάτιο μαζί, αν ήθελα να το χώσω σε μία τρύπα και να φύγω υπάρχουν άλλες ποιο φτηνές και καλές εναλλακτικές.

Τώρα όσον αφορά το σώμα της, είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες, με μία ελάχιστη δόση Photoshop στα σημεία που πονάνε όπως τα μπούτια στα οποία για την ηλικία της, είναι κάπως εμφανές τα σημάδια της κυτταρίτιδας. Επίσης τα στησίματα βοηθάνε στην γενική εικόνα.

Η κοπέλα πήγε για μπανάκι, άρα από αυτήν την άποψη είναι αρκετά καθαρή. Και βγαίνοντας με την πετσέτα, κουβάλαγε μαζί της και το Gel. Να σημειώσω πω ήμουν το πρώτο ραντεβού της ημέρας. Αφού την ρωτάω τι είναι αυτό κάνοντας την πάπια, “gel μου λέει, σε περίπτωση που δεν υγρανθεί”. Τέλος παντός λέω μέσα μου, “ΟΚ, να το κάνουμε να υγρανθεί” της λέω εγώ, και ξεκινήσαμε το mats.

Η πίπα της όντως αρκετά καλή με αρκετή περιποίηση στην γύρο περιοχή. Το νινάκι της μία χαρά καθαρό και ευχαριστώ στο γλείψιμο. Το τέλος ήρθε στο στόμα της, όπου με ενημέρωσε πως είναι extra λίγο πριν χύσω, δεν πρόλαβε να ολοκληρώσει και τα πήρε όλα στο στόμα.

Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε διότι η κοπέλα απλά δεν με καύλωνε, τόσο απλά. Την ενημέρωσα πως μπορεί να ετοιμαστεί, και εκεί παίρνει βαθμούς διότι ξαφνιασμένη μου λέει, τι δεν έχει δεύτερη φορά; Κάτσε να το κάνουμε και δεύτερη. Ευγενικά της είπα πως έχω μία δουλειά και ίσως μία άλλη φορά. Ντύθηκε αργά αργά και έφυγε με ένα πλατύ χαμόγελο.

Τώρα, να αναφερθώ στο γραφείο όπου η κοπέλα που απαντάει τα τηλέφωνα είναι αρκετά ευγενική και θέλει να σε εξυπηρέτηση. Αλλά ρε παιδί μου, πρέπει να καταλάβουν, ή να πουν στις κοπέλες, πως η συνάντηση με τον πελάτη χρειάζεται αισθησιασμό, δεν είναι “wham bam thank you mam”, δεν ξέρω πως να το πω στα Ελληνικά. Ενώ έχω κάθε καλή διάθεση να περάσω καλά, στο τέλος μένω με αυτήν την ξινίλα στο στόμα, πως για τα λεφτά που έδωσα δεν πέρασα καλά. Σε αντίθεση με άλλες περιπτώσεις που ενώ τα λεφτά είναι παραπάνω, σκέφτεσαι “ώ ρε φίλε, τι VFM ήταν αυτό”.

Και για όποιον τον ενδιαφέρει, τα λεφτά τα ζήτησε μπροστά, και υπήρξε 25 λεπτη καθυστέρηση από την συμφωνημένη ώρα, το όποιο είναι άνευ ουσίας σε αυτό το ρεβιού.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 26, 2014
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος €
120
Εξτρά €
20
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού