Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10 0.5
Call Girls 17 May, 2016 3627
Ο VADER είναι ευχαριστημένος !
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.0
Εμφάνιση σώμα
 
7.0
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
9.0
Πρόσφατη συνάντηση με τη Νάταλι σε πορνοχοτέλι των ΒΠ. Έφτασε πρώτη (εγώ άργησα γιατί λουζόμουν, ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, όσοι με ξέρουν θα καταλάβουν),κι έσκασε στο δωμάτιο με ωραία, σέξι φουστίτσα και ψηλοτάκουνα, κάνοντας εντυπωσιακή entrance. Χαμογελαστή και μυρωδάτη, ξεκίνησε με γλωσσόφιλα από τις χαιρετούρες και όσο εγώ φρόντιζα για το ξυδάκι μας, εκείνη μπήκε για ντουζάκι (που δεν το χρειαζόταν). Στο θέμα μας τώρα : Πάρα πολύ καλή παπί, με καραμέλωμα και ρουφήγματα, παίρνοντας πόζες στα 4 (τρομερή κωλάρα !). Δε γινόταν φυσικά να μην χώσω τα μούτρα μου σ' αυτόν τον πάτο, οπότε και αντεπιτέθηκα κι εκεί άρχισαν όλα τα ωραία...είναι από τις λίγες που θυμάμαι να προσαρμόζεται και να συγχρονίζεται μαζί μου, μπορεί και να έτυχε, πάντως, από τα προκαταρκτικά ο μητσοτάκης μου μπέτωσε και ήθελε να φάει κουλούρι ! Καμία αντίρρηση, λίγο τζελάκι, τρομερό στήσιμο και ΣΟΥΖΕΣ ! 2ος γύρος, ήταν μια απ' τα ίδια, με πολύ μπαλαμούτι, δυνατό κοπάνημα και τελείωμα στην κοιλιά της (γιατί δεν πρόλαβα να φτάσω μέχρι το στόμα...γαμώτο). Για την εμφάνιση, είναι όπως στις φωτο, συν κάνα δύο κιλάκια (καθόλου αντιαισθητικά), ωραίο 2μισάρι βυζι, ωραία επιδερμίδα και πρόσωπο στρογγυλό με ωραία μάτια. Επίσης: ΚΩΛΑΡΑ !!!
Πραγματικά αξίζει τα λεφτά της, δεν κλέβει σε χρόνο, θέλει να περάσεις καλά και ξέρει να γαμιέται. Θα την ξαναδώ οπωσδήποτε...να γαμάτε καλά !

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 02, 2019
Πόλη
Βαθιά στη Ζούγκλα
Χώρα
Βλαχομπογδανία
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
180
Εξτρά €
30
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού