Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 6 10 0.5
Call Girls 07 April, 2012 768
nataly πολυ γλυκο κοριτσι
Γενική βαθμολογία
 
9.6
λοιπον συναντησα την ναταλυ σημερα δεν θα περιγραψω πολλα πολλα αλλα τα βασικα....ειναι 20 χρονων και φαινεται οτι ειναι....ειναι φοβερη παρα πολυ καλο κοριτσι και σεβεται την δουλεια της και σεβεται τα λεφτα σου....σε κανει και νιωθεις υπεροχα.δεν παιρνει πρωτοβουλιες πρεπει εσυ να την καθοδηγησεις το μονο κακο αγγλικα δεν μιλαει καθολου και ελληνικα ελαχιστα....αλλα παρολα αυτα ηταν σουπερ!!!!!! ευχομαι να μεινει λιγο καιρο ακομα ελλαδα!!!!! αν μαθει και ελληνικα θα ειναι top επιλογη για να περασεις ομορφα....και σιγουρα α εξελιχθει σε πολυ καλο σε δυναμιτη!! απο πιπα παρα πολυ καλη μα παρα πολυ καλη!! απο πιτσιρικα δεν το περιμενα!
ειναι πολυ πιο μελαχροινη απο οτι φαινεται στις photo αυτο βεβαια εμενα δεν με χαλασε καθολου το αντιθετο....
δεν την συστηνω σε οσους τους αρεσει το μπλα μπλα! βεβαια προσπαθει παρα πολυ να μιλησει....δεν καθεται στην γωνια και σε κοιταει στο διαλλειμα.....εγω δεν πηρα χαμπαρι πως περασε η μια ωρα μαζι της....
ειναι πολυ γλυκια και εχει στενο μουνακι.ΣΤΑ + ειναι οτι εχει μαζι της χαρτι αυτου του μηνα εξετασεων για aids υπατιτιδα κ.τ.λ απλα το λεω γιατι δεν γινεται να μην γαμαμε που και που επειδη δεν εχουν χαρτια να προτιμησουμε αυτη την εποχη αυτες που εχουν!!!!!! ωστε στο μελλον να εχουν ολες!!!!!

θα την ξαμασυναντησω σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση μια φορα μονο μαζι της δεν φτανει συν οτι πιστευω στην κατηγορια της σιγα μην υπαρχει καλυτερη

εγω σπανια παω με call girls ειμαι τυπος του ρυθμου 2 φορες το χρονο! γιατι ειμαι καλλυμενος! και ετσι παω για αλλαγη!!! αυτη ηταν η πρωτη φορα και η δευτερη εξαιτιας της! θα ερθει συντομα!

παντω αξιζει ο κοπος
πρωτη φορα γραφω σχολιο(λογικο) οποτε κανας εμπειρος συναγωνιστης του ειδους αν την δοκιμασει να γραψει σχολιο

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 13, 2012
Πόλη
αθηνα
Χώρα
ελλαδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού