Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10 0.5
Call Girls 18 July, 2013 632
Ένα πιτα γύρο απ όλα
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Μιας και υπάρχει κουβέντα προς ενημέρωση για δεύτερα και τρίτα ραντεβού, να ενημερώσω πως την κοπέλα την συνάντησα ξανά, κάπου εκεί το Δεκέμβρη που είχε εμφανιστεί.

Επειδή λοιπόν εμφανίστηκε ξανά, και υποστηρίζουμε τα διπλά ρεβιού αν έχουμε κάτι να προσθέσουμε, εγώ έχω άρα έχουμε να λέμε.

Την κοπέλα την είχα συναντήσει στο παρελθών μόνο για DUO, όπου και στα 2 είχε δείξει πως παίρνει πρωτοβουλίες, και όντος γουστάρει. Και ήθελα πάντα να την δω στο τετ α τετ.

Επίσης και στις 2 προηγούμενες συνεδριάσεις της είχα γαργαλίσει το κολαράκι, και μεταξύ σοβαρού και αστείου είχαμε μείνει ότι όταν μείνουμε μόνοι μας, δεν θα της το γαργαλίσω απλά :)

Μπαίνει στο δωμάτιο και τι να δώ, χωρίς πλάκα παιδιά, πρέπει να είχε πάρει τουλάχιστον 10 κιλά. Και λόγο του ότι το σώμα της ήταν έτσι και αλλιώς δυσανάλογος όπως είχα αναφέρει, αυτό είχε γίνει ακόμα πιο έντονο. Δεν καταλαβαίνω τι έχουν πάθει…. πρέπει όπως αναφέρθηκα και σε άλλη κοπέλα, τα γαμημένα τα πυτόγυρα να είναι πολύ νόστιμα.

Στον αγώνα τα πράγματα πολύ διεκπεραιωτικά, καμία σχέση με την κοπέλα που είχα γνωρίσει.

Επίσης ρευότανε και ερχότανε όλο το τζατζίκι στην ανάσα της, τι να πω, γάμησε τα.

Ενώ έκανε μπάνιο, είχε μία πολύ περίεργη οσμή το μουνί του που ξενέρωσα επιτόπου. Με αποτέλεσμα να τελειώσω με πολύ δυσκολία και να την στείλω από εκεί που ήρθε.

Να πω πως εκεί που την έγλυφα με παρότρυνε να της γλείψω και το κολαράκι, με νάζι, αλά εγώ είχα ήδη φάει την βρομιά, και της λέω, να το γλύψω μόνο δεν μου κάνει, και μου λέει για να το πάρεις +50€, η κουφαλίτσα. Αν ήταν όπως όταν την πρωτογνώριζα θα την είχα σκίσει εκεί όπως καθόταν στα 4, τωωωρραα έτσι όπως είχε γίνει +συν τα ξενερώματα δεν έπαιζε με τίποτα.

Ήταν σαν να γνώριζα άλλη κοπέλα πραγματικά. Αυτό ήταν πριν 6 περίπου μήνες, για αυτό μπορεί σε αυτό το διάστημα να έχει διορθωθεί η κατάσταση, αν και δεν νομίζω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 02, 2015
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Οχι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Παλιές
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 August, 2015
Σωστός. Κριτικές πιστεύω ότι πρέπει να γράφονται κάθε φορά μετά από ραντεβού. Είτε πρώτα είτε δεύτερα κοκ για την ενημέρωση όλων μας.
L
liaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: