Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 8 10 0.5
Call Girls 15 December, 2013 3526
Κάτι στα γρήγορα
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Δεν είχα σκοπό να πάρω cg αλλά δυστυχώς οι βραδινές λιγούρες είχαν άλλη γνώμη. Ηταν η μόνη που μπορούσε εκείνη την ώρα καθώς καμία άλλη δεν μπορούσε/σήκωνε τα τηλέφωνα. Επικοινωνιακά στην αρχή μάλλον μου έκανε κακή εντύπωση διότι μου είπε ότι για να πάει σε ξενοδοχείο θα έπρεπε πρώτα να πάω εγώ να πάρω δωμάτιο και μετά να έρθει εκείνη μετά από μισή ώρα διαδρομή. Για αυτό το λόγο της είπα να έρθει κατευθείαν σπίτι μου για να αποφύγω περιττές καθυστερήσεις και αυτό είναι πολύ σημαντικό μειονέκτημα θεωρώ γενικότερα.

Εμφανισιακά ήρθε με ένα πουκάμισο και φούστα εμφάνιση γραμματέας. Είναι Βουλγάρα αλλά μάλλον τσιγγάνικης προέλευσης με μελαχρινά χαρακτηριστικά. Εμφανίσιμο πρόσωπο. Γύρω στα 30 κάτι την κόβω με αρκετά καλό σώμα αν εξαιρέσεις το πλαστικό στήθος που ναι μεν στην όψη δεν είναι και πολύ άσχημο αλλά στην αφή είναι πολύ σκληρό όπως τα περισσότερα πλαστικά που δεν μου αρέσουν και ιδιαίτερα διότι στο ισπανικό είναι σαν να πηδάς κάτι μεταξύ προφυλακτήρα και μπάλας ποδοσφαίρου. Αρκετά καλό σώμα και διατηρημένο χωρίς περιττά κιλά ωραίος ζουμερός κώλος και ψιλοκανονικό ύψος.
Περί υπηρεσιών πράγματα. Δεν φιλάει πολύ και επιφανειακά όπως επίσης δεν κάνει ούτε CIM CIF οπότε πολύ λίγες οι επιλογές είτε θα τελειώσεις στο προφ είτε στα βυζιά της και αυτό περιορίζει επίσης αρκετά τις προοπτικές της συνάντησης. Καθαριότητα πολύ καλή. Κάνει και άναλ το οποίο δεν τίμησα. Πίπα χωρίς προφ αλλά απλά λίγο μέσος όρος δεν θα μου μείνει αξέχαστη . Δεν μου έβγαλε αυτό το κάτι ώστε να θέλω να την ξεσκίσω και ίσως να φταίω κ γω. Η φωνή της αρκετά αντιθηλυκή και μάλλον ντεκαβλέ για τα γούστα μου. Λίγες πρωτοβουλίες σχετικά ίσως επόμενες φορές να ηταν καλύτερη.

Σχέση απόδοσης τιμής μάλλον θα έλεγα κακή διότι σχεδόν τα ίδια παίρνεις και σε ένα στούντιο με 60 ευρώ θεωρώ πως ήταν πιο δόκιμο να το είχε 80 στο απλό και 120 στο αναλ. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάρω ίσως σε μια περίπτωση που οι συνθήκες ήταν ίδιες.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 10, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
100
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
Πίπα
Ξεσκούφωτη
Extra ball
Ναι
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού