Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10 0.5
Studio Girls 22 July, 2015 3389
Αξίζει τη δοκιμή
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Όταν συνάντησα τη συγκεκριμένη κοπέλα πρώτη φορά (ημερομηνία της κριτικής ενδικτική) είχε ακριβώς τη φυσική κατάσταση των φωτογραφιών. Γυμνασμένο κορμί, τουρλωτός κώλος (ο οποίος μου κίνησε την περιέργεια να την επισκεφτώ), φτιαγμένο στήθος, τότε φόραγε και φακούς επαφής με γαλάζιο χρώμα, οπότε έπαιζε παγιδοκατάσταση στο σύνολο της εμφάνισης. Thick body και τότε αλλά fit. Τελευταία που την είδα έχει βγάλει τους φακούς, τα ενθέματα σιλικόνης και έχει πάρει κιλά, κυρίως στην κοιλιά τα οποία χαλάνε την εικόνα είναι η αλήθεια. Γενικώς η συμπεριφορά της είναι λίγο του στυλ πουλάω τρέλλα... λέει αρκετές ανεβασιάρικες ατάκες/μαλακίες και καλά να σε καυλώσει (κάποιοι θα γουστάρουν). Εμένα επειδή αυτά τα μπουρδελιάρικα με ενοχλούν, της έχω απαντήσει σε ατάκες με αποτέλεσμα να παίζουν ενδιαφέρουσες στιχομυθίες του στυλ "Αυτή:έτσι γάμα μου τη μήτρα. Εγώ:και να θέλω δεν φτάνω. Αυτή: η δική μου είναι χαμηλά." ή "Αυτή:πω πω με λιώνεις Εγώ:τί είσαι παγωτό; Αυτή: εσύ κάνεις πλάκα αλλά εγώ το λέω σοβαρά" και άλλες.

Γενικώς λοιπόν έχει το στυλάκι να σου πει ανεβασιάρικες μαλακίες να σε φτιάξει (τί γαμάτος είσαι) που δε θέλει πολύ να καταλάβεις ότι είναι μούφα. Στον αγώνα σε βάζει να τη γδύσεις συνήθως ή θα σου τριφτεί (sex show), στο φουλ πρόγραμμα σε βάζει να τη γλύψεις και αρχίζει την ερμνηνεία (ότι και καλά χύνει) και όταν περάσει λίγη ώρα, θα σε πάρει στο στόμα (καλυμμένο) με στοιχεία deep throat, και εν τέλει θα στον βάλει μέσα της και αρχίζει τις ατάκες. Το ζητούμενό της πάντως όσες φορές την είδα φάνηκε ότι ήταν να με τελειώσει με 2-3 κινήσεις στο πραγματικό sex. Μετά πάλι στο τέλος παίζει λίγο social, στο οποίο δείχνει ότι είναι άνετη και φιλική (λέει κάποια πράγματα που ακούγονται legit), αλλά πολύ πιθανό να λέει τα ίδια σε όλους. Ντουζάκι μετά τον αγώνα. Ο χώρος δεν είναι και τρέλλα, παλιό το οίκημα στο τριγγέτα αλλά ανεκτό το επίπεδο καθαριότητας. Η κυρία στην υπηρεσία εξυπηρετική και εύκολη στην επικοινωνία. Value for money όπως και γενικά όλες οι στουντιακές εμπειρίες δεν είναι (100 ευρώ / μισή ώρα). Αν κάποιος θέλει να δει συγκριτικά τις κριτικές μου για κορίτσια των στούντιο πρέπει να τις δει μεμονωμένα (για στουντιοκόριτσα μόνο) αφού λόγω μειωμένου vfm τα σκορ θα είναι χαμηλότερα από call girls. Σε γενικές γραμμές αξίζει μια δοκιμή χωρίς να είναι η "ουάου" εμπειρία.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Τριγγέτα 3
Ημερομηνία
July 01, 2015
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
100
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού