Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.8 4 10 0.5
Nika2 Your Angels Call Girls Αθήνα,Athens,Greece
Call Girls 12 April, 2019 5065
έτσι είναι ο παράδεισος ;
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
10.0
Εμφάνιση σώμα
 
10.0
Συμμετοχή
 
10.0
Συμπεριφορά/Social time
 
10.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
10.0
συνεννόηση με το γραφείο παραπάνω από υποδειγματική!!!!!
συνάντηση προ ημερών.
στην ώρα της ήρθε η Νίκα και μετά από δυο-τρία λεπτά η Ινέσα.
η Ινέσα ήρθε λίγο μαγκωμένη μιας και δεν έχει ξανάρθει, βλέποντας την Νίκα έσκασε χαμόγελο ανακούφισης και εισέπραξα φιλάκι γνωριμίας. Μάτια γατίσια η άτιμη , όμορφο και καθαρό προσωπάκι. κορμάκι ακόμα δεν βλέπουμε λόγω ντυσίματος.
για Νίκα τί να πω ; την έχω συναντήσει πάνω από δέκα φορές σε αυτό το τουρ. προσωπάρα, φοβερό χαμόγελο, ματάρες, κορμάρα.
επί του καναπέος περνάμε για κρασί με την βοήθεια της Νίκα στην επικοινωνία. να'σου και τα γλωσσόφιλα μεταξύ τους. εγώ στην απέξω.
καθίστε ρε κορίτσια.
γυρνάει με κοιτά η Νίκα και ορμάει , να 'σου και η Ινέσα, μπλέξαμε τις γλώσσες μας, χάδια και αρχίζουν να με γδύνουν.
σταμάτησαν και στα κρύα του λουτρού έμεινα, ζήτησαν συγνώμη και πήγαν για φρεσκάρισμα.
μπήκαν μαζί και άφησαν την πόρτα ανοιχτή για μάτι, ούτε την κουρτίνα δεν τράβηξαν, (μουνί το κάνα το μπάνιο χαλάλι τους )
έξοδος με τα μπουρνούζια , ξέρει η Νίκα έχει το δικό της.
εγώ στον καναπέ, έρχονται μπροστά μου και ανοίγουν τα μπουρνούζια. παράδεισος !!
κορμάκι η Ινέσα πολύ καλό ένα κλικ πιο γεμάτο από Νίκα. δεν σε χαλάει καθόλου . βυζάκι τέλειο κωλαράκι στην θέση του .
για Νίκα διαβάστε στις κριτικές μου
τα κορίτσια άρχισαν πάλι μεταξύ τους να παίζουν και εγώ να τις χαϊδεύω, η Νίκα πέφτει στα γόνατα και μου τον εξαφανίζει, η Ινέσα να με φιλάει και να χαϊδεύω τα στηθάκια της και το μουνάκι της. την φέρνω πιο κοντά μου , αναβαίνει στον καναπέ και μοστράρει το ροζουλί μουνάκι της στο στόμα μου. πίπα η μια , γλυφωμούνι η άλλη . αναστεναγμούς από το κορίτσι και να πιέζει το κεφάλι μου στο μουνάκι της.
σηκώνεται η Νίκα και αρχίζει να γλύφει και αυτή.
ημίχρονο ζητάω επειγόντως!
πάμε δωμάτιο λέω !!
ξαπλώνουν και αρχίζουν πάλι τα ίδια, μεταξύ τους δλδ. χάρμα οφθαλμών, να παίζουν τα μουνάκια η μία της άλλης και να φιλιούνται, αναστεναγμοί φουλ και ερωτική ατμόσφαιρα. είσοδος και δική μου , να γλύφω το ένα μουνάκι και μετά το άλλο, να περνάω και από πίσω.
πίπα η νίκα , η Ινέσα να την γλύφει και μετά να με γλύφει και μένα .
πέρασμα προφυλακτικού, κάθετε η νίκα και η Ινέσα στο πρόσωπό μου, είναι η μία απέναντι από την άλλη και αρχίζουν να φιλιούνται
αλλαγή προφυλακτικού και ξαπλώνω πάνω από Ινέσα , η Νίκα στο πρόσωπο της κάθεται και να φιλιόμαστε οι δύο τώρα.
Τελείωσα μέσ στην Ινέσα , δεν άντεξα άλλο.
στα προσωπάκια τους μία έκφραση ευτυχίας. στο δικό μου μία έκφραση θέλω και άλλο.
πέρασμα για μπάνιο , σα πασάς, με τρίψανε , με σκούπισαν , μόνο αποσμητικό δεν μου βάλανε. κάνα και αυτές και πάλι επί του καναπέος με κρασάκι και τζακάκι.
άλλος ένα ημίχρονο είχαμε με τελείωμα μες τη Νίκα , στα ενδιάμεσα είχαμε και λίγες μπάτσες, χαστούκια προς εμένα από τα κορίτσια κάτι δακτυλοσκοπήσεις προς αυτές και γενικά βγάλαμε αγριάδες αλλά σε νορμάλ και ήπια επίπεδα.
το δίωρο πέρασε νεράκι και θα μείνει αξέχαστο.
Νίκα, θεά και μετά από τόσες συνεδρίες γνωριζόμαστε καλά και ανταποκρίνεται στα θέλω μου κτλ κτλ
Ινέσα πολλά υποσχόμενη , πρέπει να την συναντήσω και μόνη της.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 13, 2019
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος €
και τα σώβρακα μου πήραν
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
Extra ball
Ναι
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 December, 2019
Άρχοντας, μόνο αυτό θα πω. Μπράβο φίλε gpd, σίγουρα ξέρεις να απολαμβάνεις τη ζωή.
V
voyager
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: