Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 9 10 0.5
Call Girls 14 February, 2017 2126
Ομορφο βραδάκι
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Αφου πάλι δε βρηκα κλειώ απτο model ημουν κέντρο κ τέλειωσα νωρίτερα μια δουλειά λεω γ να πάρω τη νικόλ.τσουπ φρη σε μισή ωρα σου έρχεται.παω χοτέλι κ έρχεται.ευτυχώς δε μέστησε...μια απλή καθημερινή κοπέλα μέτρια θα έλεγα γλυκούλα σε ομορφιά που της ρίχνεις ενα βλέμμα...βεβαια την κανει πολύ χαριτωμενη η φωνή της πουναι πολυ λεπτή παιχνιδιαρικη.ντουζάκι παρεα γλωσσοφιλα φουλ κατεβαίνει κ.μαρχισε κλαρινο mouth fucking ολο.μεσα μέχρι πνιγμού αφού πόνεσα γ μια δοση κ.μου ζηταγε συγνώμη συνέχεια μετα.καποτα κ δωσε.γουσταρε πολυ ζεστή μαζί.μου είχε κατι σπασμους τσουπ δεν αντεξα κ τα βγαλα μεσα στο προφ.
Πιασαμε λιγο κουβεντουλα με αυτη τη φωνουλα λες κ ειναι κοριτσακι χαβαλε κ γελιο.περασε λιγο η ωρα δεν ειχα διαθεση ντυνομαστε να την κανουμε.
Ακουλουθει ο εξής διαλογος.
Νικολ βιαζεσαι?
Εγω οχι ιδιαιτερα
Νικολ εχουμε αποτι βλεπω κανα τεταρτακι παιζουμε λιγο?
Εγω αφου το θες μεσα
Κ αρχιζουμε γλωσσοφιλα στη πορτα δακτυλο εγω απο κατω ν με κολλαει στη πορτα απτη καβλα αυτη χερι μεσα απτο παντελονι μη σταματας ν μου λεει κ να με πιανει απτο λαιμο με ταλλο χερι....σταματαμε και..εφτασε η ωρα φιλακι κ γεια σας.
Η νικολ ειναι μια απλη κοπελιτσα της ριχνεις ενα βλεμμα εχει σωματαρα ωραιο ποδι φατσουλα μετρια ισως λιγο αν θυμαμαι καλα πολυ λιγο εχει γαμψη μυτουλα.βεβαια περασα ομορφα!δε ξερω αν θα τη ξαναπαρω γενικα δεν το κανω.ισως για να φυγουν τα χοντραδια.
Παντως νομιζω οποιος παει περναει ευχαριστα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 24, 2017
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Δεν απαντάω
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού