Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 13 10 0.5
Call Girls 11 August, 2014 4363
Έκφυλο καθαρόαιμο του πολέμου
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Γλυκιά μελαχροινή πετίτ,με εκφραστικά μάτια,μακριά μάυρα μαλλιά,σώμα καλογυμνασμένο και όμορφο κωλαράκι.Τα βυζιά τουμπανέ σιλικονάτα αλλά με πολύ καλή αφή.Ντυμένη σε ένα καλοκαιρινό φόρεμα και λίγα λεπτά με το που μπήκε στο δωμάτιο είχαμε αράξει στο πορνοκαναπεδάκι μου και ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα.Φιλάει βαθιά και παθιασμένα.Σε σύντομο χρόνο είχαν αφαιρεθεί τα εσώρουχα και αφού πέταξα έξω από το σορτσάκι το καυλί ανέλαβε η δεσπονίς την κατάποση,κυριολεκτικά το κατάπινε και έμενε με την γλώσσα να γυρνάει μέχρι να πνιγεί..
''Μπράβο για να δούμε πόσο αντέχει στα λαρυγγωτά κλαρίνα γιατί εκεί θα φανεί'' σκέφτομαι και με απόπειρα mouthfuck/fuckface συνεχίζει να μπουκώνει με μανία πότε βαθιά και πότε στριφογυριστά και βαθιά !
Περιποίηση και σε μπάλες με 69 αφού είχα ξεκινήσει πινελάδα στο μουνάκι της,καυλώνει και της αρέσει να ασχολείσαι με το μουνάκι της με παράλληλες απόπειρες για δαχτυλο στο κωλοτρυπίδι..δέχτηκε το δάχτυλο μου και ήταν μπουκωμένη και από τις τρεις τρύπες..έγλυφα ασταμάτητα το μουνάκι της,τρελαίνεται για πίπα,σε μια φάση δεν άντεξα άλλο και με προφυλακτικό ξεκίνησε η πρώτη διείσδυση...
ασταμάτητη καθώς ήθελε υψηλές στροφές από την αρχή,δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκινήσει αλλιώς και καλύτερα ένα ραντεβού..δυνατά στα πλάγια και στα τέσσερα...κάπου εκεί οι δαχτυλοσκοπήσεις έφεραν το καυλί στο ύψος της κωλοτρυπίδας...η εισβολή αναπόφευκτη,,
Με το που είπε ''είναι τεράστιο για εμένα΄΄ ταυτόχρονα τον έτρωγε στο σφιχτό κωλαράκι...
μια όαση πραγματικά,άρχισε να παίρνει μορφασμούς καύλας καθώς έπαιζε και το μουνάκι της που είχε μουσκέψει..
Στα όρθια,στα τέσσερα,ιεραποστολικά,πλάγια το κάρφωμα στον κώλο ήταν διαρκείας..Μέχρι και τα @@ μέσα με δυνατό μαλλιοτράβηγμα και σφαλιάρες στα καπούλια της..είχε ιδρώσει και το μωρό..μούσκεμα είχαμε γίνει !
Είναι κάτι που κάνει αν έχει κέφι και αν θέλει,γι`αυτό δεν το έχει και στο πρόγραμμά της άλλωστε.
Επίσης είτε το χρεώνει - είτε το παρέχει δωρεάν.Στην περίπτωση δεν μου το χρέωσε και όχι επειδή ήταν το τεστ αλλά επειδή έτσι το είδε το θέμα η δεσποινίς και μου το έκανε δώρο. (Ήμουν έτοιμος στο 20αρι-30αρι αν το ζήταγε να το έδινα).
Τελείωμα στο πρόσωπο και στο στόμα που ήθελε να καταπιεί όσα θα έπαιρνε και το έκανε !! Τα κατάπιε ! Τόσο απλά !!
Έδειχνε και την γλώσσα της να την πιστέψω αλλά την ξαναμπούκωσα να τον κάνει λαμπίκο !
Δωράκι και μπλα μπλα μετά από ένα σύντομο μπανάκι παρέα.
Extraball δεν έπαιξα καθώς η ώρα κόντευε να τελειώσει,τόσες έντονες στιγμές μαγείας και καύλας πέρασαν τόσο γρήγορα..
Ευχάριστη,πολύ μάχιμη,δεν λεει όχι και φαίνεται ότι απολαμβάνει αυτό που κάνει.
Έμπειρη και με ζεστή συμπεριφορά σε κάνει τούρμπο από το πρώτο λεπτό!!
Έκφυλο μωρό,10 με τόνο στην εκφυλότητα..
Σκυλί του πολέμου,μάχιμη χωρίς να μασάει δευτερόλεπτο!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
August 13, 2014
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΣ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80 με test
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα καταπίνει
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 33 7

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 August, 2014
Συμφωνώ απόλυτα!δεν γράφω ποτέ για κοπέλα,όμως το αξίζει.
Τιμά τα λεφτά που πέρνει πραγματικά,ειναι sex machine!!!!
I
ilias90
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: