Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10692
ΚΑΥΛΑ Αννα
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Ημουν και λιγο πιασμενος οποτε ειπα να το συνδιασω με το εν λόγω καταστημα που αν και εχω ξαναπαει δεν ειχα περασει.
Με υποδεχτηκε η Ζανα βγηκαν οι κοπέλες 6-7-8 εχασα το μετρημα και στην αρχη διαλεξα μια Λάρα, και περιμενα στο σαλονι
μαζι με τη Ζανα αφου δεν είχε ελεύερο δωμάτιο αλλα μετα βγηκε απο το κουζινακι μια μελαχροινη γεματουτσικη η Αννα, μου
έκανε κλικ, ρωτησα αν μπορουσα να αλλαξω, είπε φυσικα και ετσι πέρασα για λιγο στο δωματιάκι με το πλυντήριο ωσπου να
φυγει άλλος πελάτης και μετα στο δωμάτιο, ήρθε η Αννα ομορφο προσωπάκι, 30 ετών όπως μου είπε από Ρουμανία με μεγάλα Βυζιά
και αρκετά καλά Ελληνικά και την ωρα που έκανα ντουζάκι και οταν βγήκα με βοήθησε στο σκουπισμα :-)
Ξάπλωσα και αφου γδύθηκε εντελώς αρχισε το μασαζ, ενταξει δε ξεπιάστηκα αλλα δε το λές και ασχετο. Μιλάγαμε λιγο
και μπρούμητα όπως ήμουν έβλεπα το κωλαράκι της και καυλωνα. Μου έκανε και λιγο με τις βυζάρες στη πλάτη οπότε
ήρθε και έδεσε. Γυρισα ανεβηκε γυμνη πανω μου κουναγε το μουνακι της πανω κατω στο στήθος μου, μετα κατέβηκε μου
έγλυψε τα μπαλάκια και κατι πεταχτά φιλιά, εβαλε το προφυλακτικό και άρχισε τη πίπα, που σε γενικές γραμμές ήταν καλή
Οπως ήμουν μπρουμητα της χαιδευα το μουνακι και μου είπε και πιο ψηλά αν θες, στη πισω τρυπουλα δηλαδη και εγινα πέτρα
και μονο στο άκουσμα, συνεχισε τη πιπα και μετα ανέβηκε πάνω, μετα απο κανα 5λεπτο κατέθεσα μέσα της.
Δυστυχώς παρότι ήθελα και πίσω τρυπούλα (μου ειπε +20) δε προλαβα να τη τιμήσω, αλλα το υποσχέθηκα για την άλλη φορά
Μετα καθήσαμε λιγο να ηρεμήσουμε με χαδακια και φιλάκια και λιγο κουβεντούλα, οπου της ζήτησα να δω και τα ποδαράκια
της (φοραγε μαύρες γόβες καθ όλη τη διάρκεια) μου τα έδειξε με προθημεία οπου τα χαιδεψα και τα φίλησα λίγο και μου είπε
ότι της αρέσει να τον παίζε με τα πόδια !!! Οκ Άννα μου δε σε ήξερα αλλα τώρα θα τα λέμε συχνά, με ευχαρίστηση έδωσα τα 60
Ντουζάκι ντυσιμο , ηρθε και η Ζανα με ρώτησε αν μου άρεσε ειπα πολυ , καναμε μια αγκαλια, ανταλλάξαμε ευχαριστιες και έφυγα.
Σίγουρα θα ξαναπάω για την Αννα

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αννα
Κοπέλες διαθέσιμες
6
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 30, 2013
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού