Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10684
Μαράκι b2b και άλλα ωραία
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Πέρασαν άπειρες κορασίδες και λέω στην Λία είμαι ανάμεσα σε 2 Μαρία και μια άλλη. Με κοιτάει και μου λέει πάρε Μαρία (μου φάνηκε ότι την προωθούσε), για να δούμε λέω. Αδύνατη ψηλή με μικρό βυζάκι και ένα χαριτωμένο κενό ανάμεσα στα δύο μπροστινά δόντια (όχι τίποτα τραγικό) Ξεκινάει μασαζάκι πολύ περιποιητική, περναέι κανένα τέταρτο και χτυπάει την πόρτα η σερίφισα, μου λέει να σου αλλάξουμε δωμάτιο γιατί ένας θέλει να κάνει τζακούζι. Στο δωμάτιο που με είχαν βάλει είχε τέτοιο. Η κοπέλα μου ζήταγε συγγνώμη συνέχεια αλλά η συμπεριφορά αυτή την υπηρεσίας δεν ήταν σωστή. Ας περίμενε να τελειώσω. Αυτό δείχνει πως επειδή ο άλλος έσκαγε πιο πολλά και ήθελε τζακούζι εχώ έπρεπε να αλλα΄ξω δωμάτιο. Τεσπά άλλαξα. Κάποια στιμγή η κοπέλα τα ε΄βγαλε όλα και άρχισε ένα πολύ ωραίο b2b. Γύρισα μετά από λίγο, ξε΄κινησε καραμέλωμα και πήγε να τον βάλει στο στόμα χωρίς σκούφο. Την σταματάω και της λέω για σκούφο (χρησιμοποιώ πάντα ακόμα σκούφο σε όλα) μου το βάζει πί[πα για κανά πεντάλεπτο, την γυρνάω όρθια και μετά από 1-2 στάσεις κατέθεσα στο σφιχτό σχετικά νινάκι. Η κοπέλα ήταν δεκτική και περιποιητική. Συμμετείχε και πέρασα ωραία

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλές
Ημερομηνία
July 26, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού