Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10689
Νέο αίμα η Ανδριάνα
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Πήγα πριν μια εβδομαδα προς το τέλος της βαρδυας και στο μαγαζί επικρατούσε αναβρασμός μιάς και η Ζάνα που επέστρεψε ηταν απασχολημένη. Υποδοχή η Ελένη που δεν ήξερε ποιά είναι κλεισμένη και ποιά ελεύθερη. Τελικά ελευθερες ήταν τρείς οι οποίες ήταν και καινουργιες. Μία Λιζα πολύ κοντή μελαχρινή που δεν μου έλεγε τιποτα, καποια Πάολα και η Ανδριαννα που τελικά επέλεξα λόγω ενστικτου και 'βύζων'.Για να μειώσω την πιθανή αποτυχία τησ συναντησης πήρα το μισαωρο πρόγραμμα. Η κοπέλα είναι καπου στα 25, Ρωσσίδα, με καλό σωματάκι και όμορφο σχετικά πρόσωπο. Ενώ έκανα ντουζάκι ήρθε μέσα με μία τσάντα και την βλέπω να βγάζει από μέσα δύο πλαστικα καυλιά και να τα τοποθετεί στον διπλανό καναπε (Ενα στραπόν και έναν δονητή μπαταρίας). Αναρωτήθηκα μήπως πιστεψε ότι ήθελα αυταρχικό πρόγραμμα, αλλά μου βγήκε και μεγάλη περιέργεια για την συνέχεια. Μόλις κάθησα στο μασσαζοκρεβατο έβγαλε την ασπρη ρόμπα και μου εβαλε στο στόμα τα βυζιά της. Μεγάλα, σιλικονουχα με καλή αφή. Αφού τα περιποιήθηκα και την κολάκεψα εκθιαζοντας το στηθος της της ζητησα να μου ξεκινησει με μασσάζ. Μασσαζ όχι κάτι το τρομερό περισσότερο επικεντρώθηκε στα άκρα μιας και από ότι μου είπε έχει σπουδασει ρεφλεξιολογία. Μετά από ένα τεταρτακι μασσαζ και αφού άρχισε να με γλύφει στην πλάτη και τα αυτιά , βγάζει τα εσωρουχα , παίρνει τους δονητές από τον καναπέ και μου λέει 'σου εχω ενα σεξ σοου για εσενα' . Και από τότε τα είδα όλα... Ο μικρός πούτσος στο μουνί και το στραπόν (που ηταν και αρκετά χοντρό) στο κωλο. Όταν αρχισα να συμμετέχω και εγώ ξεπερνώντας την μικρή εκπληξη με δική της προτροπή προσπάθησα να της βαλλώ και τα δύο καυλιά στον κώλο. Παρα την εμπειρία μου στους χώρους του αγοραίου έρωτα,δυσκολεύτηκα να τα φορμάρω και τα 2 στον κώλο της φοβούμενος ότι θα την πονέσω. Το άτομο όμως δεν μασάει..είναι πρόθυμη για σκληρή χρήση και κάνει όλες της επιθυμίες. Εγω τώρα από το μουνί δεν την πήρα. Την πήρα από τον κωλο μόνο παρέα με τον ένα δονητή ενώ τον άλλον τον είχε η ίδια βάλλει μέσα στο μουνί της. Τα είδα όλα και ηταν μια διαφορετική και πολύ καλή συνάντηση με μία κοπέλα που αντέζει την σκληρή και ανώμαλη χρήση. Το τέλος ήρθε στα βυζιά της αφου εβγαλα το προφυλακτικό. Το μόνο μείον που μπορώ να αναφερω είναι μία μυρωδιά που μου ηρθε όταν πλησίασα για αιδιολοιχεία, κατι που τελικά με απέτρεψε. Πιθανον η τριβη των δονητών μουνί-κώλο κι τούμπαλιν δημιούργησε την ασκημη μυρωδιά. Αυτά από την συναντηση μου με μια κοπέλα που δούλευε στην επιχείρηση μόλις μια εβδομαδα,

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Άλλες 2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
July 25, 2013
Κόστος €
60
Εξτρά €
0
Βάρδια
Βραδινή
Υπηρεσίες
  • Sex show
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού