Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10910
Μόνικα!!!!Ενα αξέχαστο πρωινό
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Επελεξα σημερα και μετα από τις κριτικές που διάβασα εδώ να επισκεφτώ το εν λογω ίδρυμα.Με υποδέχτηκε η Αλεξία και αφού μου είπε τα προγράμματα φωναξε τις κοπελλες για την καθιερωμένη παρέλαση.Ξεχωρισα Μονικα καιΣονια και τελικα επέλεξα Μόνικα.Η κοπελλα πραγματικα είναι ΚΥΡΙΑ με όλη την σημασια της λέξεως.Με συνόδευσε στο δωμάτιο οπου εγινε μια σύντομη συζήτηση έτσι για να σπάσει ο παγος και μετα από ντουζάκι άρχισε το μασάζ.Πραγματι κάνει πολύ καλο μασάζ τουλάχιστον για μιση ωρα το οποιο με χαλάρωσε παρα πολύ.ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.Εβγαλε τα εσωρουχα της έβαλε λαδι στα βυζια της και άρχισε το τρίψιμο με αυτά της πλατης μου.Μετα γυρισα ανασκελα και άρχισε το παιχνίδι.Γλυψιμο αρχίδια και γυρω περιοχης και τσιμπούκι που με αποθέωσε.Κατοπιν εκατσε πάνω μου οπου εκεί τα έδωσε όλα.Το καλυτερο ομως ήρθε μετα όταν αλλάξαμε στάση και την πηρα στα τέσσερα οπου εκεί τα ειδα όλα Τέλοιωμα με τσιμπούκι και χύσιμο στα βυζια της.Συμπερασμα η ΜΟΝΙΚΑ είναι φιλική ευγενική κυρια και ξέρει να ευχαριστεί τον πελάτη.Σιγουρα θα την τιμήσω ξανά.Ευχαριστω Μονικα για το όμορφο πρωινό που μου προσέφερες.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Κοπέλες διαθέσιμες
Σονια-Αλεξία-..........
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 06, 2013
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού