Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10910
Άννα, καβλιάρικο ελληνικό μωρό!
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Πάω πολύ καιρό στο Ζανόσπιτο και η εξυπηρέτηση είναι πάντα κορυφαία. Τελευταία βέβαια, έφυγαν τα παλιά σιγουράκια μου (κάτι βυζαρούδες και 1-2 μικροκαμωμένες καβλίτσες) οπότε οι κοπέλες μου ήταν όλες άγνωστες. Διάλεξα την Άννα γιατί είχε έξυπνη φάτσα, μίλαγε πολύ καλά ελληνικά (τελικά ήταν Ελληνίδα) και ήταν και μικρούλα στην ηλικία. Αρχίσαμε με ένα καλό μασάζ, όχι εξαιρετικό, αν και έχει τελειώσει αισθητικός, όπως μου είπε. Αρκετή κουβέντα πριν το τελικό ματσάκι, το οποίο άρχισε με χαμούρεμα ενώ ήμουν μπρούμυτα (πολύ καλό το λαδωμένο handjob) και περάσαμε μετά στο ακάπωτο, βαθύ τρομπόνι, με γλείψιμο στα δαρδανέλια και βαθύ λαρύγγι ωραιότατο. Μετά έβαλε σκουφάκι και ανέβηκε επάνω: ωραία κανονικά βυζάκια (μου αρέσουν τα μεγαλύτερα), στενό σχετικά μουνάκι με τατουάζ (είχε όμως μια πολύ ελαφριά μυρωδιά, ή έτσι μου φάνηκε... εξ ου και το 8,5 στην καθαριότητα), μέτριο κωλαράκι αλλά καβλιάρα και με συμμετοχή. Τη γύρισα στα πισωκολλητό και τελείωσα μετά από καμιά 15αριά σπρωξίματα.

Καλή εμπειρία, αν δεν βρω άλλη που να με εμπνέει, θα την προτιμώ στο συγκεκριμένο τουλάχιστον μαγαζί. Μια τίμια πρόταση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα
Κοπέλες διαθέσιμες
Βίκυ, Ζωή, Κλαούντια
Ημερομηνία
December 29, 2014
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 December, 2014
Κάποτε πήγαινα πολυ συχνά στο εν λόγω μαγαζί. Υπήρχαν κοπέλες, μικρές που σου έκαναν μασάζ αρκετά καλό (πάνω από τον μέσο όρο) κι επίσης καλό σεξ. Τώρα εκτιμώ ότι έχουν αλλάξει κάπως τα πράγματα, μετά την μετακόμισή τους στον κάτω όροφο, έφεραν βέβαια πολλά κορίτσια έχασαν όμως από ποιότητα. Κάποτε η Ζάνα ήταν εγγύηση, τώρα βάζει αρκετό νερό στο κρασί της. Η Σόνια, η Μαρία (μελαχροινή με το καρέ μαλί, έχει φύγει από τα τέλη του 2011), η Ζάνα ήταν τα στανταράκια μου. Μασάζ καλό κι όχι μόνο. Αυτά.
L
liaris
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: