Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10756
Σούπερ διπλό με Ζάνα και Λία
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Σε συνεχεια της προηγουμενης κριτικης... Ειμαι με τη Λια και με γλυφει τρελα και εκεινη τη στιγμη μπαινει η Ζάνα γδυνεται και ορμαει και αυτη για γλυψιμο. Το σώμα της Ζανας καυτό σα φρεσκοψημένο κουλουράκι μες στη κάβλα. Εκει σηκωνομαι και τους λεω κοριτσια θέλω να σας δω να παιζετε.. Αρχιζουν τα λεσβιακα γλωσσοφιλιουνται, χαιδευονται μουνογλυφιαζε η μια την αλλη και εγω απο κοντα να παρακολουθω. Σε μια φάση η Ζανα ριχνει την ιδεα να φέρει σαντιγύ. Βάζει στα βυζακια τις Λιας γλυφει αυτη το ενα και εγω το αλλο. Μετα βαζει και στα δικα της. Βουταω και εγω τη σαντιγυ και αρχιζω να τους βαζω παντου και να τις γλυφω. Μετά μου βαζουν αυτες στη τσαπου και στα @@ και αρχιζουν τρελο γλυψιμο. Η Ζανα αρχισε το τρομπονι ενω η Λια καραμελωνε τα @@. Απιστευτη αισθηση μου τα χαν εξαφανισει ολα.. Τις βαζω και τις δυο στα γονατα και βουταει μιση τσαπου η καθε μια. Να τον βγαζει η μια να τον χωνει στο στομα της αλλης, να τον χτυπανε στη γλωσσα τους και εγω να τους ριχνω τσαπουσκαμπιλα. Να μου τον φτυνουν με μανια και να τον εξαφανιζουν στα λαρυγγια τους. Σκηνικα απο τσοντα. Δεν καταφερα να αντεξω πολυ και εξφεντόνισα το υγρο μου πυρ στα καβλοπροσωπάκια τους. Η Ζανα με τη γλώσσα έξω πήρε τα περισσοτερα ενώ στη Λία παρατήρησα μια φλοκοφοβία. Μετά πασαλειμένες οπως ηταν άρχισαν να φιλιουνται. Σουπερ καβλοφάση. Νομίζω τέτοια διπλά γίνονται μονο με έμπειρα καβλομιλφάκια.
Την επόμενη φορά δε θα πάρω καθόλου μασάζ για να χουμε περισότερο χρονο οι τρεις μας θα παιχτουν και παιχνδια με δονητες και θα τους πάρω διπλό κουλουράκι.

Και δυο λογια για τη Ζανα. Για μενα ειναι η ιδανική σερίφισα. Με υποδεχεται πάντα με φιλι στο στομα. Ευγενικη και φιλική παντα με χαλαρή συζητησούλα σε κάνει να νοιωθεις ανετα. Σου καβλωσε και θες να τη παρεις μεσα; Θες να τη παρεις μ άλλη κοπέλα διπλο; Η απλα θες ενα καλο μασαζ να ξεπιαστεις; Κάνένα πρόβλημα η Ζανα είναι πρόθυμη για ολα..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ζάνα και Λία
Κοπέλες διαθέσιμες
Κλαούντια, Ελένη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
March 17, 2011
Κόστος €
120
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Sex show
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού