Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 119 10 0.5
Στουρνάρη 29 Εξάρχεια
Massage 03 December, 2020 10692
Επί του καναπέος με Κλαούντια και Ζάνα
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Σαββατο απογευματινη επισκεψη λιγο πριν κλεισει το μαγαζι. Μου ανοιγει η Ζανα και με φιλαει στο στομα. Γεια σου θεα της καβλας, βασιλισσα της ηδονης της λεω και την αρχιζω στο χαμουρεμα... Παμε στο σαλονι μου λεει τι να σε κερασουμε; Ενα Ρωσιδι της λεω. )) Καλα να σου δειξω τα κοριτσια. Το μαγαζι μαλλον λειτουργουσε με προσωπικο ασφαλειας εκεινη τη μερα.. Ειχε μονο ενα Ρωσοτζιλφ που ουτε το ονομα της δε συγκρατησα και την Κλαουντια. Ηταν και ενα νεο Ρωσιδι η Βικυ αλλα δουλευε..Ποια θα παρεις καβλιαρη ρωσολαγνε μου λεει; Δε ξερω Ζανούλα εσυ εισαι η μονη καβλιαρα και την ξαναρπαζω. Θελω να σας παρω ολες εδω στο καναπε.. Ναι αγορι μου λεει οτι θες θα περασεις για μασαζ; Η Κλαούντια ξερει καθολου μασαζ τη ρωταω; Ναι την εχω μαθει καλο. Οκ λεω ας δουμε τι λεει η Κλαουντια.

Περναμε στο δωματιο. Η Κλαουντια ειναι Ρουμανοπιπινι αρκετα εμφανισιμο με ομορφο προσωπακι και σωματακι σφιχτο με πιασιματακια εκει που πρεπει και λαχταριστο κωλαρακι που το δινει κιολας. Σχετικα καλο μασαζακι. Μετα το γυρισε στο αισθησιακο και με εγλυψε λιγο. Γενικά η Κλαούντια οσα κερδιζει απο καλη εμφανιση και νεανικη φρεσκαδα τα χάνει απο το σερβις και τη συμπεριφορα της. Ενω προσπαθει δε βγαζει καμια καβλα, δε σε εμπνεει να τη σκισεις τα κανει λιγο μηχανικα ολα..και σε ξενερωνει σε κατι φασεις. Οπως οταν της ειπα να βαλει λιγο λαδι στο σωμα να μου κανει b2b και μου λεει εχεις αρκετο λαδι πανω σου.. Η μετα που πηγα να παιξω λιγο με το σουφρακι της και ελεγε οχι δακτυλο μεσα και μη τριβεις τη τσαπου σου πανω του...Τελος παντων επειδη αρχισε να με ξενερωνει λεω παμε στο σαλονι να ρθει και η Ζάνα..

Περναμε γυμνοι με τη Κλαουντια στο σαλονι καθομαι στο καναπε και τη βαζω να μου παρει καλαμωτο..Ενω λέω στη Ζάνα να αναλάβει το ρόλο του ηδονοβλεψία να βλέπει...Ζανουλα της λεω το χεις εκπαιδευσει καλα το πουτανακι; Ναι το χω κανει αστέρι... Για να δουμε....Μ αρχιζει στο τρομπονι δε το χε καθόλου με δόντια...Φτυστο λιγο μωρη της λεω..Το φτυνε λες και φοβοταν.. Ε λεω θελει λιγα φροντιστηρια ακομα στη πιπα..Δεν ερχεσαι Ζανούλα να της δειξεις λιγο; Ορμάει η Ζάνα και μου βουτάει τη τσαπου και την εξαφανιζει στο στόμα της μέχρι το λαρύγγι ενώ έριχνε κάτι ροχάλες...Οριστε μωρή έτσι κάνουν πίπα λέω στη μικρή ...Βλέπε να μαθαίνεις.. Ξαναλαμβάνει η Κλαούντια σαν λιγο καλυτερα πιο βαθυα.. Η Ζάνα βλεπω παει μέσα και επιστρέφει με νουτέλα... Ωραία λέω τη προηγούμενη είχαμε σαντιγύ τώρα νουτέλα..καλά πάμε. Βαζει στα βυζιά της Κλαούντιας και γλύφαμε απο ένα βυζι ο καθένας.. Μετα μου βάζει στη τσαπού νουτέλα και στις ρόγες και μου γλύφε τη τσαπου η Κλαούντια ενώ η Ζανα με έγλυφε στο στήθος...Βαζω τη Κλαούντια να γονατισει μπροστα στη Ζανα και της λεω ελα διδαξε στο πουτανακι τα μυστικα του καλαμωτου.. Και αρχισε το μαθημα της ελεγε ελα χτυπα το στο μαγουλακι σου βαλε γλωσσιτσα.. Αυτο το σκηνικο με καβλωσε αφανταστα..Μου θυμισε βιντεο μανες διδασκουν κορες.. Εκείνη τη στιγμή χτύπησε το κουδούνι και μας λέει η Ζάνα να κάνουμε ησυχια για να ανοίξει. Ανοιγει τη πορτα και μπάζει το συναγωνιστή στο δωμάτιο..Αν πήγε κανεις απο δω το Σάββατο 7 παρά ειμουν στο σαλόνι )) Τέλος πάντων μεχρι να γυρισει η Ζανα βαζω τη Κλαουντια να συνεχισει το καλαμωτο. Και εκει η μαθητρια απουσια της δασκαλας αυθαδιασε!! Επεσε παλι η αποδοση της αρχισε να βαζει χερι και να με φραπεδιαζει σε εντονους ρυθμους θελοντας να με τελειωσει και μου πε ελα αγορι μου τελειωνε πρεπει να σχολασω!! Ποσο ξενέρωτη πρεπει να ειναι καποια να στο πει αυτο σε στιγμες καβλας; Εκει τα πηρα που ειδα οτι της βγηκε η ρουμανοξεπετα. |Λεω θες να σχολασεις ε; Θα τον φας πρωτα... Και τη βαζω στα τέσσερα την αρχίζω στο σφυροκοπημα με σφαλιαρες στο κωλι...Ζανα που εισαι φωναζω;; Ελα εδω να δεις πως ξεσκιζω το πουτανακι σου...Ερχομαι λεει η Ζανα και καθεται παλι στο καναπε και μας κοιταγε...Αχ λεει εχω καβλωσει και εγω δε θα με γαμησετε; Και επαιζε το μουνακι της...Λεω οχι εσυ κοιτα πως τιμωρω τη μαθητρια σου που αυθαδιασε και ηθελε να με ξεπεταξει.. Μετα το σφυροκοπημα την εβαλα να γονατησει και την περιελουσα στα βυζια ενώ η Ζάνα μου τσιμπουσε το κωλο )). Μετα πηγαινοντας στο ντουζ με ειδε γυμνο το Ρωσιδι η Βικυ και ντραπηκε και με πιασαν τα γελια)) Μαλλον θα ειναι η επομενη που θα τιμησω. Στο ντουζ μπηκε και η Κλαουντια και καναμε μαζι. Ανοιξε σε μια φαση τη πορτα η Ζάνα και λεει πςςςς κανετε μαζι μπανακι; θα σας παντρεψω στο τελος..Ναι Ζανουλα και εσυ κουμπαρααα και ο κουμπαρος τη κουμπαρα ξερεις ;-)

Συμπερασματα η Κλαουντια δεν το χει και επιβεβαιωνεται ο κανονας οτι εμφανιση και υπηρεσιες πανε αντιστροφως αναλογα. Ενω η Ζανα μπορει και μονο με τη παρουσια της να μεταμορφώσει και να απογειώσει μια συνεδρία.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Κοπέλες διαθέσιμες
Βίκυ
Ημερομηνία
April 09, 2011
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού