Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10 0.5
Call Girls 27 October, 2013 567
ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΩΛΑΡΑΚΙ
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Όπως γράφω και στον τίτλο, αυτή η γκόμενα έχει δύο δυνατά σημεία: ΦΟΒΕΡΟ κώλο και πολύ ωραιά μπουτάκια!
Πράγμα που για τα δικά μου γούστα την κάνουν να έχει φοβερό σώμα...Το βασικό μείον του σώματος της είναι ότι έχει μικρά και αδιάφορα στήθη. Αλλά κατα τ'άλλα, εμένα με εντυπωσίασε το σώμα της, το οποίο επιπροσθέτως στο δέρμα έχει πολύ ωραία υφή.
Επίσης, η εντύπωση που μου έδιναν οι φωτό ήταν πως είναι ψιλοκοντούλα. Αλλά δεν είναι-την υπολογίζω γύρω στο 1,70.
Είναι η πρώτη φορά που βλέπω καυκάσια γυναίκα να έχει τόσο αφράτο, σφριγηλό και στρογγυλό κώλο. Το ξαναλέω: ΦΟΒΕΡΟΣ!
Και τα μπουτάκια της είναι επίσης πολύ ωραία-το βλέπετε και στις φωτό αυτό.
Έχει όμως μέτριο-προς το συμπαθητικό πρόσωπο. Έχει πολλά αλλά όχι έντονα σπυράκια, πράγμα που είναι κάπως ξενερωτικό. Αλλά και σπυράκια να μην είχε, άντε το πολύ-πολύ να είχε συμπαθητικό πρόσωπο.
Την υπολογίζω γύρω στα 24-25, αν και δεν έδωσα μεγάλη σημασία. Σίγουρα είναι μικρούλα. Η ίδια δήλωσε 20 χρονών. Για το θέμα της καθαριότητας που έθιξε ο John Tikis, δεν εντόπισα κάποια δυσάρεστη οσμή ή κάτι ακάθαρτο εν γένει, ούτε βέβαια μοσχοβολούσε. Πήγε 2 φορές στο μπάνιο, μία πριν και μία μετά τη συνεύρεση, αλλά δεν ξέρω αν έκανε όντως μπάνιο γιατί είχα βάλει μουσική. Πάντως, καθαρή ήταν (ή μου φάνηκε).
Εμένα με φίλούσε με γλώσσα, αλλά κάπως διστακτικά. Δέχεται την περιποίηση του νινακίου της, πράξη ιδιαίτερα ευχάριστη για εμένα λόγω των ωραίων μπουτακίων της που μου τύλιγαν το λαιμό. Πίπα αξιοπρεπής, όχι κάτι το ιδιάιτερο (την πληρώνεις extra 20 την ακά). Βέβαια, η αποθέωση είναι το πισωκολλητό με αυτή την γκόμενα, όπου η αίσθηση αυτού του θεϊκού κώλου να πάλλεται στη βουβωνική χώρα είναι πολύ special. Στο σημείο αυτό, από GFE φάση πέρασα σε PSE φάση. Αυτός ο κώλος είναι ποίημα!!!
Όσον αφορά τη συμμετοχή της, συνέβη το εξής: ενώ ήταν απλώς υπάκουη μέχρι το πισωκολλητό (που εμένα δεν με χαλάει αυτό) και τίποτα παραπάνω, στο πισωκολλητό ξαφνικά άρχισε να συμμετέχει ενεργά και να συγχρονίζεται στην κίνηση μαζί μου. Ίσως, συνηθισμένη σε αυτή τη στάση (εγώ αν την είχα γκόμενα μόνο έτσι θα ήθελα να την πηδάω), ήξερε και καλύτερα πως να ανταποκριθεί.
Ωραίο το social time μαζί της, ξέρει καλά αγγλικά και είναι ευχάριστη.
Ίσως, κάποια στιγμή, να την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 01, 2013
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120+20=140
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού