Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10 0.5
12957_peggy1_1538238326
Call Girls 30 September, 2018 10862
Κορίτσι για δυνατό κρεβάτι
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
8.5
Συμμετοχή
 
8.0
Συμπεριφορά/Social time
 
8.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.5
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.0
Η Peggy είναι ένα ομορφούλικο κορίτσι, με τα γυαλάκια της που της πάνε αρκετά, σαν φοιτητριούλα ήταν, έχει αρκετά καλό σώμα, έχει το σώμα που γουστάρω πολύ, όχι κοκαλιάρικο αλλά με πιασίματα εκεί που πρέπει, στήθος φτιαγμένο που όμως δεν σε χαλάει καθόλου, ίσως έχει μαλακώσει από την πολύ .. χρήση κι ευχαριστιέσαι τόσο στο πιάσιμο όσο και στο γλείψιμο .Η δε επιδερμίδα της είναι βελούδινη, είναι δηλαδή μπουκιά και συχώριο.

Μπήκε στο δωμάτιο με άνεση και με καλή διάθεση. Το κορίτσι συμμετέχει στα προκαταρκτικά, γλωσσόφιλα όσα θες, μάλλον τα γουστάρει κι εκείνη όπως και τα χάδια. Παρόλα αυτά όμως θα έλεγα ότι το στυλ της είναι το δυνατό, το κάπως βίαιο, το PSE. Δέχεται την περιποίηση όμως δεν σου παραδίνεται, δεν ήταν τόσο υποτακτική όσο θα την ήθελα και δεν σου δίνεται όπως άλλες πχ όταν της έγλειφα το μουνάκι της συνεχώς σηκωνόταν και συγκρατιόταν για να μην τελειώσει, εμένα αυτό μου την σπάει αρκετά. Στο στοματικό είχαμε Deep Throat αλλά και Mouth Fucking όμως δεν είχε αυτή η γλύκα που τουλάχιστον εγώ ζητώ, ήταν κάπως άγαρμπο.

Δυστυχώς η Peggy, ενώ είναι ένα κορίτσι που θέλει να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της, κουβαλάει σε κάποιο βαθμό την νοοτροπία του studio όπου εργαζόταν πιο παλιά με επιτυχία (Βριλησσού 46), δεν δίνεται όσο πρέπει και δεν γίνεται το κορίτσι σου κατά τη διάρκεια του ραντεβού, όπως άλλες, ονόματα μην λέμε.

Πριν συνεχίσω να τονίσω ότι το ραντεβού έγινε μία ώρα αργότερα από την ώρα που επιθυμούσα κι αναγκάστηκα να περιμένω στο δωμάτιο κάνα δίωρο περίπου, σε σημείο να έχω σπαστεί – κουραστεί από την αναμονή και να μην βρεθώ σε καλή μέρα για σεξ. Κάναμε πολλά προκαταρκτικά κι από σεξ μόνο μία στάση ιεραποστολικό. Τελείωμα στο πρόσωπο, όπως εσύ γουστάρεις δεν έχει μα και μου. Δεν ήταν από τα καλύτερα ραντεβού μου όμως δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω κι αποτυχημένο.

Πιστεύω ότι η Peggy αξίζει να δοκιμαστεί, γιατί πραγματικά προσπαθεί να σ’ ευχαριστήσει, έχει καλό προσωπάκι, καλό σωματάκι με βελούδινη επιδερμίδα είναι και μικρούλα. Εδώ να τονίσω ότι μου έκανε και καλό μασαζάκι με λαδάκι που είχε μαζί της.

Στο γραφείο το μόνο που μπορώ να προσάψω είναι ότι ενώ ζήτησα να ειδοποιηθεί το κορίτσι και να μην έρθει με παντελόνι αλλά με σέξυ φουστίτσα ή φορεματάκι εντούτοις η Peggy ήρθε με ένα απλό παντελόνι.

Αν θα την ξαναδώ; Δεν ξέρω ίσως, όμως η αλήθεια είναι ότι για άλλες ανεξάρτητες δίνω αρκετά λιγότερα χρήματα και περνάω καλύτερα οπότε μάλλον δύσκολα.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 04, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
130
Εξτρά €
-
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν τηρήθηκε
Ηλικία Πελάτη
55
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού