Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.5 10 10 0.5
Studio Girls 31 December, 2020 2633
Πένυ - Θεά
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Η συνάντηση έγινε το καλοκαίρι που βρέθηκα Αθήνα. Το στούντιο στον μέσο όρο.
Η Πένυ είναι καταπληκτική! Ένα βράδι πέρασα με τον αδερφό μου … θα γελάσετε … την είχε ξαναδεί πριν κανα χρόνο και δεν το θυμόταν …. (εάν είναι δυνατόν). Φυσικά μετά μου είπε ότι θυμήθηκε το τατού. Εκείνη τη φορά είχα πάει στην Μαντόνα (εάν θυμάμαι στο 60) – Όλα καλά.
Ας μπούμε στο ψητό. Μπαίνουμε μια και παρκάραμε απ ‘εξω. Έρχετε η Πένη – ορεξάτη λίγο χορό – τα γνωστά και μου λέει κάντε μια βόλτα και σε εμένα θα ξαναέρθετε …. Όντος κάναμε τη βόλτα – ομολογούμενος εμφανισιακά πολλά ωραία κορίτσια στη περιοχή. Αλλά κάτι μας έκατσε με τη Πένυ - στο αδερφό μου το ίδιο - και βουρ πίσω στο 36. Πέρασε πρώτος (μια και σχεδόν μια 10τια νεότερος) - όσο εγώ έκανα και μια βόλτα ακόμα για αναγνώριση. Δε θα πω πολλά. Έχω πάρει και CT και άλλες …. Η Πένυ ήταν το καλύτερο γ… Με τρέλανε – ειδικά όταν μου είπε πάμε στο καναπέ για doggy. Ευχαριστώ κορίτσι μου. Ελπίζω να τα καταφέρω να σε δώ την άλλη εβδομάδα εάν εργάζεσαι – μια και έρχομαι Αθήνα την Τετάρτη. Πρόγραμμα φουλ αυτή τη φορά. Παιδιά τιμήστε την το αξίζει.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Βριλησσου 36
Ημερομηνία
July 02, 2011
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Εξτρά €
0
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 2

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού