Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10 0.5
XXX Hotels Sex Hotels 11 December, 2020 2027
Σεξ στο ξενοδοχείο με τα πεύκα...
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Χώρος
 
6.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση/service
 
8.0
Πρόσβαση & parking
 
10.0
Αναμονή
 
9.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση ποιότητας-τιμής
 
6.0
Είχα και το χρόνο και τη διάθεση να ξεφύγω λίγο και έτσι τράβηξα πιο βόρεια από ό,τι συνήθως, διαφορετικά για όσους κινούνται στο κέντρο η απόσταση και η βιασύνη είναι αποτρεπτικοί παράγοντες που θα οδηγούσαν σε άλλες επιλογές. Προσβασιμότητα φυσικά μόνο με αυτοκίνητο σε σχέση με τα κεντρικά ξενοδοχεία, από την άλλη όμως κερδίζει πολλούς πόντους σε διακριτικότητα αφού είναι στην ερημιά και μακριά από περίεργα βλέμματα.
Το άλλο μεγάλο συν του ξενοδοχείου είναι το πολύ μεγάλο πάρκινγκ, βρίσκεις άνετα να παρκάρεις. Είχα πάει μεσημέρι και μόλις βγήκα από το αμάξι παντού γύρω μου πεύκα και τα τζιτζίκια έδιναν ρεσιτάλ, καμία σχέση με τους θορύβους της κίνησης που έχω συνηθίσει στα άλλα ξενοδοχεία. Σκέφτηκα στο δωμάτιο να αφήσω ανοιχτή τη μπαλκονόπορτα και να απολαύσω το σεξμέσα στη φύση αλλά φοβήθηκα ότι θα ακουγόμαστε κι έτσι δεν το έπραξα. Μπαίνεις στη ρεσεψιόν διακριτικά χτυπώντας κουδούνι για να σου ανοίξουν, με τον ίδιο τρόπο φεύγεις. Ο κύριος στην υποδοχή ευγενικός και χαμογελαστός μου έδωσε το κλειδί με την κάρτα. Νεράκια και τέτοια δεν είχε. Ζήτησα δωμάτιο στο ισόγειο , η τιμή ήταν στα 20 ευρώ. Πληρώνεις είτε αμέσως είτε φεύγοντας, προτίμησα το πρώτο για να ξεμπερδεύω.
Η περιήγηση στο χώρο στη συνέχεια ήταν λίγο κλειστοφοβική. Από το τεράστιο πάρκινγκ και την άνετη ρεσεψιόν περνάς σε κάτι στενούς διαδρόμους που με έκαναν να νομίζω ότι είμαι πάνω σε πλοίο και ψάχνω την καμπίνα μου. Το δωμάτιο σχετικά μικρό, λες και χτίστηκε γύρω από το κρεβάτι. Καθαρό όμως και περιποιημένο. Η τηλεόραση μικρή δίπλα στον καθρέπτη, δεν την έβαλα καν να δω τι πιάνει. Μόλις μπήκα ο κλιματισμός πήρε μπροστά. Το μπάνιο μικρό, είχε πετσέτες, όχι παντόφλες και τίποτα σφραγισμένο. Δεν ξέρω αν παρέχονται στους άλλους ορόφους όπου η τιμή είναι πιο υψηλή.
ΥΓ Δεν είναι το σούπερ ξενοδοχείο αλλά δεν είναι κακό και είναι αρκετά διακριτικό. Εξάλλου αυτό που μετράει πιο πολύ είναι η παρέα κι εκείνη τη μέρα είχα την καλύτερη παρέα που με έκανε σύντομα να ξεχάσω πού βρισκόμουν...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 27, 2018
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού