Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 20 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3426
Ξένια - Τυπική διαδικασία
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Λίγο πριν από το τριήμερο του δεκαπενταύγουστου με αρκετά μειωμένες επιλογές μία καλή περίπτωση μου φάνηκε το δίδυμο Έμιλυ, Ξένια. Άφιξη στο studio, είχα πολύ καιρό να το επισκεφτώ αλλά ήταν σαν να μην είχε περάσει ούτε μία μέρα. Το μικρό σαλονάκι για την υποδοχή και τα δωμάτια με τις απαραίτητες ντουσιέρες.Η κυρία στην υποδοχή μου είπε τα προγράμματα κλασσικά και μου παρουσίασε την Ξένια μια και η Έμιλυ ήταν απασχολημένη.

Η Ξένια είναι Τσέχα με αρκετά χρόνια στην Ελλάδα, ξανθιά, ψηλή με τα τακούνια με έφτανε και ωραίο ταιριαστο σώμα για το ύψος της. Η αλήθεια ότι δεν τρελαίνομαι για πολύ ψηλές γυναίκες, τις θέλω ποιό μπιμπελό, η Έμιλυ είναι ποιό κοντά στα γούστα μου, αλλά είπα να περάσω. Μέχρι να κάνω ένα ντουσάκι το μωρό είχε μπεί στο δωμάτιο και ζέσταινε το κρεβάτι.... Μιλήσαμε λίγο και ξεκινήσαμε το χαμούρεμα.

Τα προκαταρκτικά της δεν με ενθουσίασαν ιδιαίτερα μια περιορίστηκαν στο να μου τον παίζει αργά.. Περιποιήθηκα λίγο τα βυζάκια της, έκανα λίγο παιχνίδι με το νινάκι της, χωρίς δάκτυλο.... Δεν χρειάστηκα και πολύ για να έρθω στην επιθυμητή κατάσταση, μου έβαλε το σκουφάκι και ξεκίνησε στοματικό. Καλή ήταν αλλά κι εδώ χεράκι...... Μετά από λίγο ανέβηκε από πάνω. Καλό το κούνημά της, γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και μετά για αρκετή ώρα την είχα στα τέσσερα όπου αντέχει μιά χαρά. Το τέλος ήρθε με στοματικό.... Μιλήσαμε λίγο πάλι έκανα το ντουσάκι μου πάλι και αποχώρησα.....

Γενικά η όλη συνάντηση δεν μου έβγαλε το κάτι παραπάνω που θα ήθελα. Ήταν μία τυπική κατάθεση. Από την Ξένια κανένα παράπονο απολύτως και όμορφη και φιλική είναι. Μάλλον δεν ταιριάξαμε όπως γενικά μου συμβαίνει με τις Τσέχες...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ξένια
Κοπέλες διαθέσιμες
Έμιλυ
Ημερομηνία
August 11, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού