Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 20 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3406
Μόνικα, καλύτερη τη 2η φορά.
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Την Μόνικα την είχα συναντήσει πρώτη φορά τον Σεπτέμβριο.Αλλά, επειδή τότε ήταν πολύ τυπική μαζί μου, χωρίς να αφήνει περιθώρεια για πολλές πρωτοβουλίες εκ μέρους μου.Αλλά, επειδή είχα διαβάσει καλές κριτικές από άλλους συνγωνιστές.Κι επειδή μία φορά ίσον καμία, αποφάσισα να την ξαναεπισκευτώ, για να σιγουρευτώ.Μεσημέρι Κυριακής πάρκαρα το αυτο/το στο πάρκινγκ μπροστά στο στούντιο κι ανέβηκα.Το σαλόνι ήταν άδειο, "πολύ καλό σημάδι" σκέφτηκα, αράζοντας στον καναπέ.Η ευγενική κυρία μου παρουσίασε την πανέμορφη Μόνικα, η οποία εμφανίστηκε χαμογελαστή, ευδιάθετη και τσαχπίνα φορώντας το ροζ κορμάκι των φωτογραφιών του σάιτ, το οποίο άφηνε ακάλυπτα τα επίμαχα σημεία, αναδεικνύοντας τα πλούσια προσόντα της.Χωρίς δεύτερη σκέψη πλήρωσα το αντίτιμο για 69 και πέρασα στα ενδότερα.
Η κοριτσάρα μας δεν άργησε να έρθει.Πιστεύω, ότι είναι γνωστή σε όλους σας.Γι' αυτό θα πω γενικά, ότι είναι μια πανέμορφη 24χρονη μελαχρινή Σλοβάκα, με φυσικότατο, πλούσιο, πανέμορφο στήθος, καμπύλες και πιασήματα σε σωστές αναλογίες.Μια γυναίκα την οποία επιθυμείς να έχεις συνέχεια στο κρεβάτι σου και να μη χορταίνεις, να της κάνεις έρωτα.Θυμόταν την προηγούμενη επίσκεψή μου "στο αδερφάκι" Κηφισού 30, καθώς αφαιρούσε από πάνω της το κορμάκι που φορούσε και ξάπλωνε στο κρεβάτι.Ξάπλωσα κι εγώ δίπλα της και ξεκινήσαμε με φιλιά στο λαιμό και στο στήθος εκατέρωθεν, ενώ τα χέρια μου δε σταματούσαν να διατρέχουν την κορμάρα της.Προσπαθώντας ν'απολαύσουν κάθε εκατοστό της.Αυτή τη φορά τα πράγματα εξελίχθηκαν εντελώς διαφορετικά απ’την προηγούμενη συνάντησή μας.Ίσως, επειδή ήξερα τι με περίμενε, ήμουν προετοιμασμένος κι έκανα το δικό μου παιχνίδι.Η συμμετοχή της πάρα πολύ καλή και στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε, τις κλασσικές, αλλά και κατά τη διάρκεια του στοματικού. Όταν ξεκίνησα εγώ, συνέχισε αυτή, αλλά και στο κανονικό 69.Δε μου έδωσε την εντύπωση, ότι βιάζεται ή ότι δυσανασχετούσε, που δεν την άφησα να κάνει το παιχνίδι της, αλλά αντίθετα έβαλε τα δυνατά της, για να περάσω καλά.Κι όντως αυτή τη φορά πέρασα πολύ καλά μαζί της, έμεινα ικανοποιημένος απ’τις υπηρεσίες της και το ευχαριστήθηκα.Αφού τελείωσα με την Μόνικα στα τέσσερα, με θέα την υπέροχη κωλάρα της, αράξαμε για μερικά λεπτά και συζητούσαμε κυρίως για το ταξίδι της στη Σλοβακία, για τις γιορτές των Χριστουγέννων.
Περάσαμε μαζί γύρω στο μισάωρο, φόρεσε το κορμάκι της, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα και βγήκε από το δωμάτιο χαμογελαστή.Όπως έφυγα μετά από λίγο κι εγώ, ευχαριστώντας την ευγενέστατη κυρία επί της υποδοχής.Και ναι, σίγουρα θα επισκευτώ ξανά, με την πρώτη ευκαιρία, αυτό το πανέμορφο πλάσμα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ημερομηνία
October 30, 2011
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού