Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 20 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3426
Νικη
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Επίσκεψη στην όμορφη Νικη προς το τέλος της 1ης βάρδιας. Είχα καιρό να πάω και να αγγίξω τα πλούσια φυσικά προσόντα της. Κουβεντούλα για τις γιορτινές μέρες. Πλακίτσες. Αρχή με αμοιβαία χάδια, μετά εγώ στο ύπτιο και εκείνη να με «ανεβάζει» με τα στήθη της ή το φινο άγγιγμα της. Σφιχταγκαλιασματα. Απλά φιλάκια. Αμοιβαία αλλαγή θέσης και συνέχεια. Βυζαίνω και ζυμώνω. Γυρίζω σε ύπτιο εκείνη από πάνω, λάστιχο και στοματικό. Συνέχεια με νέα σφιχταγκαλιάσματα και κουβέντες. Πάλι στοματικό. Στάσεις: ξαπλωτή πάνω μου & κλασσική, και τέλος. Χωρίς βιασύνες στις στάσεις ούτε σε οποιαδήποτε στιγμή, αλλά συνολικός πραγματικός χρόνος σεξ μάλλον σύντομος, αν και στο δωμάτιο μείναμε ώρα συνολικά. Ή έπαθα υπερκόπωση & κορεσμό από την υπερδραστηριότητα στις σεξοδιακοπές μου ή γέρασα πλέον και πάω για σύνταξη από σεξουαλικής πλευράς. Την ευχαριστήθηκα την παρουσία της δε λέω, αλλά με μένα ανησυχώ καθώς ήταν η 2η συνεχόμενη φορά με ολίγον προβληματική απόδοση (εξού και η βαθμολογία). Μάλλον πρέπει να κανονίσω ένα σούπερ τεστ για την Κυριακή. Νίκη να είσαι καλά και σ’ευχαριστώ πολύ. Είσαι πάντα εντυπωσιακή γυναίκα. Το κείμενο αυτό μάλλον δεν είναι κριτική της κοπέλας ή της συνάντησης, αλλά τού εαυτού μου. Στρεβλό βγήκε.
Το στούντιο νοικοκυρεμένο, με ντουζιέρα στο ζεστό (ευτυχώς δωματιο) ΚΑΙ νιπτήρα, όμως δεν είδα οινόπνευμα μέσα. Επίσης, οι πετσέτες ούτε εδώ είναι μεγάλες. Κατά τάλλα, γενικά σωστά εξοπλισμένο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νικη
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικη
Ημερομηνία
January 10, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού