Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 20 10 0.5
Studio 06 December, 2020 3406
Κωνσταντίνα.Το δις εξαμαρτείν.........
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Την Κωνσταντίνα την είχα δει πέρσι πρώτη φορά, όταν είχα επισκευθεί την Μόνικα.Με την οποία δουλεύουν συνήθως μαζί.Τότε, δεν της είχα δώσει ιδιαίτερη προσοχή.Δε μου άρεσαν τα εσώρουχα που φορούσε, την έκαναν αδιάφορη.Οι καινούργιες φωτογραφίες της όμως, μου άρεσαν πολύ.Μου κίνησαν την περιέργεια κι είπα, να ξαναπεράσω, για την δω.Η επίσκεψή μου έγινε Τετάρτη βραδάκι, γύρω στις 21:00.Άνετο παρκάρισμα, αφού το στούντιο διαθέτει δικό του χώρο κι είσοδος στο άδειο, εκείνη την ώρα, σαλόνι.Η Κωνσταντίνα εμφανίστηκε στο σαλόνι χαμογελαστή, φορώντας ένα ροζ μπέιμπι-ντολ, το οποίο άφηνε να διαγραφεί από μέσα το ωραίο σώμα της.Το δε μάκρος του ήταν τόσο, που μετά βίας σκέπαζε το μουνάκι και το τουρλωτό κωλαράκι της.
"Το δις εξαμαρτείν, ουκ ανδρός σοφού", έλεγαν οι αρχαίοι.Δε μπορούσα να κάνω πάλι το ίδιο λάθος.Η Κωνσταντίνα μου άρεσε πολύ κι ενημέρωσα την κυρία της υποδοχής, ότι θα περνούσα στα ενδότερα για μια συνεδρία μαζί της.΄Ημουν όμως περίεργος, να δω από κοντά την Πατρίτσια, που είχε κι εκείνη βάρδυα.Κι επειδή ήταν στο δωμάτιο με άλλο πελάτη, περίμενα στο σαλόνι με την ευγενική κυρία του σπιτιού, να μου κάνει παρέα.Θέμα συζήτησης;όσο κι αν σας φανεί παράξενο, το ποδόσφαιρο.Κι επειδή τα επεισόδια στο ντέρμπι ήταν ακόμη νωπά, μου εξιστόρησε την περιπέτειά της.Τον τραυματισμό της από ένα μπουκάλι σε ένα ντέρμπι του βουλγαρικού πρωταθλήματος πριν αρκετά χρόνια.Είδα και την Πατρίτσια, η οποία είναι μια σκουρόχρωμη με μεγάλη περιφέρεια κοπέλα κι αφού πλήρωσα για το αγαπημένο μου 69, πέρασα στο δωμάτιο.
Η Κωνσταντίνα δεν άργησε να έρθει, πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.Ήμουν καθισμένος στην άκρη του κρεβατιού, σηκώθηκα την πήρα απ'το χέρι και την τράβηξα στην αγκαλιά μου.Είναι μια όμορφη, αδύνατη, γύρω στα 23-24, 1,65, μελαχρινή με μακρυά μαλλιά κοπέλα.Πολύ ωραίο σώμα, με 2,5άρι προς τριάρι, όχι πολύ στητό, αλλά 100% φυσικό στήθος, με πολύ ωραίες και γκαβλιάρικες ρόγες.Πολύ απαλό δέρμα και σφιχτό και τουρλωτό κωλαράκι.Συζητούσαμε για να σπάσει ο πάγος, κυρίως για την απουσία της Μόνικα εκείνη τη βραδυά.Ενώ τα χέρια μου είχαν αρχίσει να εξερευνούν το κορμάκι της κάτω απ'το ροζ μπέιμπι-ντολ.Ξεκινώντας απ'το γυμνό κωλαράκι της πήραν την ανιούσα, ώσπου έφτασαν στα όμορφα βυζάκια της.Απαλλάχτηκε κι απ'το τελευταίο ρούχο της κι έφερε εναλλάξ τα στήθη της στο στόμα μου, τα οποία άρχισα να πιπιλάω και να γλύφω χωρίς χρονοτριβή.
Κι έτσι άρχισε ο "αγώνας".Ξαπλώσαμε στο πλάι, αγκαλιασμένοι κι ανταλλάσαμε φιλιά και χάδια εναλλάξ, ο ένας στο λαιμό, τους λοβούς, τα στήθη και τις ρόγες του άλλου.Εγώ πρώτος πήρα βαθιά αναπνοή και βούτηξα ανάμεσα στα πόδια της για να ασχοληθώ με ξυρισμένο, καθαρό και όμορφο μουνάκι της.Οι περιποιήσεις μου την έκαναν, σε λίγο, να βαριανασαίνει ικανοποιημένη.Κι είχαν γρήγορα αποτέλεσμα, αφού η κλειτορίδα της εμφανίστηκε ερεθισμένη και το μουνάκι της έσταζε απ΄την γκάβλα.Με σταμάτησε για λίγο, με γύρισε ανάσκελα, μου φόρεσε το προφυλακτικό κι ανέλαβε κι αυτή δράση ταυτοχρόνως.Ενώ μου τον έγλειφε με αυξομειώμενη ένταση, χωρίς όμως ν'ασχοληθεί με τα αρ@@@ια μου και χρησιμοποιούσε τη γλώσσα της για να παίξει με τη βάλανό μου, είχα την ευκαιρία, να χουφτώνω το κωλαράκι της, να του ρίχνω σκαμπιλάκια και κυρίως να βυθίζω τη γλώσσα μου στο μουσκεμένο μουνάκι της.Ανταποδίδοντας την ηδονή που μου πρόσφερε με την βαθιά κι υγρή πίπα της.
Με κράτησε ξαπλωμένο ανάσκελα, γύρισε με πρόσωπο προς εμένα και βύθισε τον μικρό manager μέσα στο καυτό μουνάκι της.Αλλά, κι εγώ δεν έμεινα αμμέτοχος.Τα χουφτώματα στο κωλαράκι της και το βύζαγμα πήγαν σύννεφο, ενώ ανεβοκατέβαινε πάνω στο ερεθισμένο μου πούτσο..Η συμμετοχή κι η διάθεσή της ήταν κορυφαίες καθόλη τη διάρκεια της πράξης.Χωρίς να βιάζεται, έδειχνε ότι της αρέσε κι απολάμβανε κι αυτή τις περιποιήσεις μου και στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε.Μέχρι που ήρθε το τέλος, ενώ η Κωνσταντίνα ήταν στημένη στα τέσσερα, χαρίζοντάς μου την υπέροχη θέα του κωλαράκου της.Μείναμε για λίγο αγκαλιασμένοι, με ευχαρίστησε για τη συνάντησή μας, φόρεσε το ροζ μπέιμπι-ντολ της κι αφού μου έδωσε δυο φιλιά στα μάγουλα, έφυγε.Κάτι που έκανα κι εγώ μετά από μερικά λεπτά, απόλυτα ικανοποιημένος απ'τη συνάντησή μου με την όμορφη και γλυκιά Κωνσταντίνα.
Υ.Γ. Η χαμηλή βαθμολογία στο χώρο αφορά την έλλειψη ζεστού νερού στο ντουζ.Όχι στην καθαριότητά του.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Πατρίτσια
Ημερομηνία
March 21, 2012
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού