Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 10 10 0.5
Call Girls 17 December, 2014 5808
Συμπαθητική αλλά σέρβις στον μέσο όρο
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Συνάντηση πριν από 1 μήνα περίπου. Η περίληψη έχεις ως εξής συμπαθητική κοπέλα αλλά στο σέρβις δεν τρελάθηκα, μέσος όρος.

Εμφάνιση μια όμορφη κοπέλα με ωραία εκφραστικά μάτια. Πολλά τατουάζ όχι ιδιαίτερα στα γούστα μου, γυμνασμένο σώμα παρά το ατύχημα που είχε.

Στο σόσιαλ πολύ άνετη και ομιλητική, δεν το κάνει για να φάει χρόνο έτσι είναι το στυλ της. Μάλιστα ρολόι δεν κοίταξε και σίγουρα κάτσαμε περισσότερο από 1,30 ώρα.

Στον αγώνα τώρα το προσπαθεί αλλά δεν τρελάθηκα. Ναι πίπα βαθιά αλλά με πολύ δόντι βρε παιδί πρέπει να το κοιτάξει αυτό. Το παίρνει στο στόμα και σε κοιτάει και στα μάτια αλλά παρόλα αυτά εγώ δεν θεωρό ότι ξεπέρασε τον μέσο όρο.

Στα του αγώνα ναι αντέχει σε γρήγορο ρυθμό αλλά μου έκανε και την αίσθηση ότι πάει και μηχανικά. Δεν ξέρω αν και την συμπάθησα δεν μου έβγαλε αυτό το κάτι, αυτή την σπίθα. Ίσως και εγώ περίμενα πολλά και είχα πολύ ψιλά το πήχη.

Εν κατακλείδι, συμπαθείς όμορφη κοπέλα, οκ πρόγραμμα στον μέσο όρο όμως όχι σούπερ. Δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου αλλά εγώ δεν νομίζω να την ξανά τιμήσω εκτός αν αλλάξει δραστικά το πρόγραμμά της.

Ελπίζω να βοήθησα. Να περνάτε καλά και να πηδάτε καλύτερα!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 19, 2017
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα καταπίνει
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Ηλικία Πελάτη
147
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 June, 2018
αν κάποιο απο τα μέλη έχει αριθμό της αρβανιτέλη ώστε να έρθω σε επικοινωνία μαζί της ας το στείλει σε dm
ευχαριστώ
C
chris289
13 June, 2018
αν υπάρχει κάποιος αριθμός ώστε να έρθω σε επαφή με τη κοπέλα στείλτε σε pm
C
chris289
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: