Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 5 10 0.5
Call Girls 04 January, 2021 731
ENA AKOMA OMOΡΦΩ CALL GIRLS ΓΙΑ ΤΗΣ ΧΑΡΕΣ ΜΑΣ
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Μια ακομα ωραια βραδυα με το χαβαλε της κληρωσης του free fuck,τελικα παρα την αισιοδοξια μου για το ενα απο τα δυο γαμησια δωρο του the mad, παλι στο τηλεφωνο ,για να γαμησω κατεφυγα, δυστιχος ο ΚΩΣΤΑΣ με ενοιμερωσε πως η Πρωτη μου επιλογη βεβαιως η ΑLEXANDRA GR μετα την ολιγοημερη διακοπη ειναι κλεισμενο το προγραμματης για αρκεταις ημεραις,αυτα παθαινουμε με της κριτικες που γραφουμε στο τελος δεν εχουμε εμεις θεση να γαμησουμε,
Θελοντας κατι καλο μια και τα κοριτσια του φιλου τα εχω ολα παρει,εψαξα στο site το forum,
Ενα καινουργιο προσωπο ,ανεβασε σελιδα η REBEKKA,διχως να υπαρχουν κριτικες θελησα να ειμαι αν οχι ο πρωτος απο τους πρωτους,
Στο τηλεφωνο απαντησε η ιδια προτημισε να μιλησουμε αγγλικα ,μια απαλη χαδιαρικη φωνη,την κανονισα για την επομενη ημερα οπως συνηθηζω,το κοριτσι ητανε συνεπες στην ωρα του,
Ανοιγωντας την πορτα μου ενα ομορφω κοριτσι πολλη ποιο ομορφη απο της φωτογραφιες που εχει,στο site, μαλλον πρεπει να ανεβαση αλλες φωτογραφιες στο site,γιατι ειναι πολλη καλητερη.
Υποδοχη ζεστη με ενα φιλακι στο στομα, ωραια ντυμενη,κατι που παντα ζηταω και μου αρεση απο τα κοριτσια,η πρωτη το τονιζω εντοιπωση ειναι αυτη που σε φτιαχνει η σε χαλαει,μοσχοβολουσε,περασεμε στο σαλωνι της προσεφερα ενα ποτο της ζητησα να μην καπνιση γιατι ειμαι φανατικος αντικαπνιστης, τωρα πως γινετε να κατεβαζω ενα μπουκαλι jameshon χωρις να καπνιζω ειναι αλλη ιστορια,βγαζωντας τα ρουχα της ενα ομορφω κορμι καλογυμνασμενο μαυρισμενο σε solarium κανει μαλλον γυμνη solarium ,φορωντας καυλιαρικα animal print εσωρουχα μου ανεβασε τη limbido, δεν αργησε να με γλυφη σε ολο το σωμα, ενα ωραιο 69 στη συνεχεια, το πεντακαθαρο μουνοκολαρακιτης δεχτηκε τη γλωσσα μου αρκετες φορες ενα πανεμορφο κολαρακι ,που δεν το εχει μεσα στο servis κριμας γιατι αξιζη να το γαμιση καποιος ,ελπιζω αργοτερα ,καθως ξερω το κολαρακι δεν θελη κοπο τροπο θελη, το εχω και αλλη φορα γραψη,η πιπα της υγρη χωρις να βαζη χερια,πολλα βαθεια deepthrot,η γλωσσα της ,μου περιποιηθηκε ολα τα μερη της πουτσας μου,εχυσα μεσα της ,πηγε στο μπανιο και τα εφτυσε ,καναμε ενα ντουζακι,μαζι ,χαλαρωσαμε μεχρι το δευτερο γυρο, τα ομορφα ζεστα βυζια της τριβοντας τα πανω στο στηθος μου,με καυλωσε περισσοτερο ομορφες βυζορογες που σκληρηνανε δεν χορτενα να της τα γλυφο,περασαμε στο δευτερο γυρο,το μουνακιτης δεχτηκε για μια ακομα φορα τη γλωσσα μου,το σκουλαρικη στον οφαλοτης της το εγλυψα και αυτο, μου περασε το προφυλακτικο με το στομα της κατι που παντα γουσταριζα ,ανεβηκε επανω κανοντας ροντεο ,μονο λασσο δεν ειχαμε τη γυρισα στα τεσσερα,ο καραπουτσαρας μπηκε θαθεια και τοτε εβγαλε ολη την καυλα της με κραυγες που αναστατωσανε το δωματιο, μεσα στο υγρο μουνακιτης,αφησα ολη μου τη χαρα,ενα ωραιο ζεστο χυσιμο,
Η κοπελα το κατεχη το αγωνισμα και σιγουρα δεν θα της βαλω 10 αλλα 8 για πρακτικους και μονο λογους,θεμα αρχης απο τους συναγωνηστες,
Δεν εκανα λαθος επιλογη συγουρα την Rebekka,θα την ξαναπαρω,ενα πανεμορφο υπακουω σε οτι της ζητησα πλην απο το κολαρακιτης κοριτσι,φιλακια κουκλα μου,

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 27, 2011
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
200
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 3

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού