Αναζήτηση

Review Detail

8.2 7 10 0.5
Call Girls May 03, 2015 832
το 69 αν το γουσταρετε..προχωρηστε αφοβα
Overall rating

7.8
λοιπον συναντηση πριν καποιες ημερες(ημερομηνια ενδεικτικη) και το γραφειο αμεσα σωστο και ευκολη επικοινωνια με 2 sms ....η κοπελα στην ωρα της και sms μετα απο την συναντηση αν εμεινα ικανοποιημενος .......οποτε :hat: :hat: :hat: :OK: (αυτο για εμενα μετραει και δειχνει συνεπεια ...μονο ο Κ το εκανε στην αρχη οταν πωτοξεκινησε και η Αλεξανδρα πριν της το κλεισουν το πρακτορειο...για να θυμομαστε οι παλιοι και οι νεοι τωρα ) στα δια ταυτα...συμπαθητικη κοπελα ...εμφανιση /σωμα στο 7 αρακι ανετα :hat: αργει να παρει λιγο στροφες....αν δεν 69 αρεις θα παρεις τον πουλο......και το λεω αυτο γιατι ξεκινησε με ακαποτο εντελως απροσωπο...και ολο μου εφερνε την λεκανη τς στο προσωπο μου..οποτε λεω το μικρο γουσταρει το 69 αντε για να δουμε.....οντως κεφαλοκλειδωμα στο προσωπο μου...και το ακαποτο βελτιωθηκε αισθητα....ρουφηγμα μεχρι τελικης πτωσεως .....βυζι 2 αρακι στην συναντηση μας ...και αυτο γιατι γραφτηκε οτι εκανε προσθετικη....εγω με αυτο :viz: την συναντησα αν προλαβε και αλλαξε κατι στο 20ημερο I dont know :axaxaxax ...στησιμο στα τεσσερα...η θεα γαματη...σφυροκοπημα ανελεητο...και το μικρο να παιζει με τη κλειτοριδα της καθόλη της διαρκειας του παιχνιδιου.....ΚΑΥΛΑ !!!!!!!!! και τελος του 1ου γυρου ...ΟΜΟΡΦΑ !!!! εν συνεχεια εκατσε και μια στραβη απο το σπιτι μου...οποτε αναγκαστηκα να τερματισω την συναντηση ποιο γρηγορα :bang: :bang: :bang: αρα ενας γυρος.....αλλα και με 69 για να παρει μπροστα.....αυτα απο εμενα (το 69 με χαλασε η αληθεια ειναι γιατι εγω πληρωνω...για να περασω καλα...και οχι η καθε μια να περασει καλα...αυτο για εναν φιλο μου :) )...εν συντομια οσοι γουσταρετε το 69 και ενα μελαχροινο πιπινακι......καλα να περασετε και δεν θα χασετε...παμε για αλλα ;-) Α και κατι τελευταιο το πρακτορειο ελπιζω να συνεχισει ετσι......respect !!!!!!!!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
May 28, 2015
Πόλη
αθηνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style