Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 1 10 0.5
Roxanni 2  YourAngels
Call Girls 14 January, 2020 1948
Ένα γλυκό και χαμογελαστό κοριτσάκι
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.5
Εμφάνιση σώμα
 
8.5
Συμμετοχή
 
9.0
Συμπεριφορά/Social time
 
9.0
Καθαριότητα κοπέλας
 
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.5
Σήμερα Παρασκευή συνάντησα την Ρωξάνη σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Το κορίτσι ήρθε με το χαμόγελο ζωγραφισμένο στο προσωπάκι της και με πολύ καλή διάθεση όπως κατάλαβα.

ΕΜΦΑΝΙΣΗ: Ποιο αντιπροσωπευτικό είναι το βιντεάκι της στο site του γραφείου. Δεν την λες κούκλα, σίγουρα όμως είναι άνω του μέσου όρου. Εκείνο που την ανεβάζει πολύ είναι το συνεχές χαμόγελό της, σε κοιτάει στα μάτια σού χαμογελάει και κατά κάποιον τρόπο σε φτιάχνει. Σωματάκι λεπτό και νεανικό με στήθος μεγαλούτσικο γι’αυτό κι όχι τόσο στητό και σφικτό όσο θα το ήθελες. Δερματάκι λευκό, επιδερμίδα νεανική και θα’ λεγα σχεδόν βελούδινη.

ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ: Πολύ καλή, το βλέπεις στα μάτια της, στο μόνιμο χαμόγελό της. Είναι ένα πολύ ευγενικό και χαρούμενο κοριτσάκι. Πραγματικά χαίρεσαι να το αγκαλιάζεις και να το φιλάς. Η Ρωξάνη είναι κοριτσάκι με τα θετικά αλλά και τα αρνητικά.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: Το κορίτσι έχει την καλή διάθεση να προσφέρει τον εαυτό της και να σε ικανοποιήσει όμως θες λόγω απειρίας, λόγω χαρακτήρα έχει μερικά στοπ τα οποία δεν τα λέω φάουλ όμως αν δεν τα είχε θα ήταν τέλεια. Τι θέλω να πω δεν με άφησε να γλείψω το μουνάκι της όσο ήθελα, με στάματησε ευγενικά μεν όμως με σταμάτησε, ένα μουνάκι που χαίρεσαι να το γλείφεις, δυο φορές μου ζήτησε πάνω στην τρέλα του σεξ να μην της σφίγγω πολύ τα στήθια, κι όμως δεν το είχα παρακάνει, το ότι μου πέρασε με αντισηπτικό μαντηλάκι το όργανο το προσπερνώ όμως το ότι έβαλε λιπαντικό στο προφυλακτικό αλλά και στο μουνάκι της πριν μπω μέσα της δεν μου άρεσε γιατί δεν ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα την διείσδυση. Επίσης δεν που επέτρεψε το Face Fucking κι εδώ με στάματησε πάλι ευγενικά. Η Ρωξάνη προσπαθεί να δώσει γλωσσόφιλα όμως δεν ξέρει το φουκαριάρικο, όταν της έδειξα πως τα θέλω αμέσως το κατάλαβε και τότε άρχισα να τα ευχαριστιέμαι. Το κορίτσι στην κυριολεξία σε τρελαίνει στα φιλιά, φιλιά παντού, στο λαιμό, στο στήθος, πιο χαμηλά και το πιο σημαντικό με πολύ καλή διάθεση. Στοματικό δεν βάζει δόντι όμως έχει αυτό το αματούρικο που είχε η γκόμενά σου στα νεανικά σου χρόνια. Deep Throat , Mouth Fucking και Face Fucking το ξεχνάς. Το τέλος ήταν υπέροχο, παρόλο που είχα σκοπό να τελειώσω στο προσωπάκι της, είχα όμως από την όλη συμπεριφορά της την αμφιβολία αν το δεχόταν, και λέω υπέροχο γιατί τελειώσαμε και οι δύο μαζί. Πραγματικά όταν στο σεξ τελειώνεις μαζί με το κορίτσι αισθάνεσαι το λιγότερο που μπορώ να πω ΥΠΕΡΟΧΑ! Τελειώσαμε και μείναμε αρκετή ώρα σφιχταγκαλιασμένοι. ΥΠΕΡΟΧΑ!

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ: Το ραντεβού αυτό ήταν σαν να γνώρισα ένα μικρό κορίτσι στο μπαρ ύστερα από φλερτ κι αφού τα βρήκαμε αποφασίσαμε να πάμε να τη βρούμε σ’ ένα hotel ημιδιαμονής. Τέτοια φάση με τα θετικά της αλλά και τα αρνητικά της. Γράφω μπορεί στο αν θα την ξαναδώ 1ον γι’ αυτά τα στοπ της που ανέφερα αλλά και 2ον γιατί υπάρχουν κι άλλα πιπίνια που θα’ θελα να συναντήσω.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
January 17, 2020
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
140
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
56
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού