Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 5 10 0.5
Call Girls 22 May, 2014 2210
ΚΑΥΛΟΤΟΥΜΠΑΝΟ
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Σαμπρίνα,με μακριά ίσια ξανθά μαλλιά και με casual ντύσιμο,sexy τακουνάρες της και εφαρμοστό τζιν που αναδείκνυε τα σφιχτά καπούλια της εισήλθε με τέλεια ελληνικά και ένα φιλί για ''καλησπέρα''..
Συμπαθητική φατσούλα,αρχικά νόμισα ότι μπήκε λάθος κοπέλα-το έχω πάθει μια φορά αχαχα-αλλά μόλις της είπα δυο κουβέντες στα ουγγρικά που κάτι λίγα θυμάμαι άρχισε να απαντά..
Φιλιά βαθιά παθιασμένα και κοπλιμέντα,φτιάχνει ατμόσφαιρα,αρχικά σε ερωτικό ύφος και ρυθμό,με ρώτησε αν έχω έξοδο μετά το ραντεβού για να μου χαλάσει τα μαλλιά αχαχα,την ξέντυσα ''τρώγοντας'' τις βυζάρες της και τις τεράστιες θηλες..σίλικον αλλά με καλή δουλειά και μαλακά στην υφή..
Η πίπα της αρκετά καλή βελτιώθηκε μετά από υποδείξεις,υγρή και με παιχνίδια γλώσσας,περιποίηση με την γλώσσα παντού και πινελάδα από εμένα στο μουνάκι της που της αρέσει,άρχισε να με τραβάει από τα μαλλιά καθώς είχε ανεβάσει θερμοκρασία ---γύρισμα σε 69 και μετά από πάνω..αρχικά χαλαρά και μετά δυνατά..!!
Συμμετέχει με καλό και δυνατό ρυθμό και καυλοβογγητά και με κοίταγμα στα μάτια,στα τέσσερα και ιεραποστολικά ανέβηκαν και οι γκαζιές και η θερμοκρασία..
Στήσιμο στον τοίχο με σφαλιάρες στην κωλάρα της που επιζητούσε λέγοντας''βάρα κι`άλλο-βάρα ''..
Ημίχρονο κοντά στο μισάωρο και μαζί για ντουζάκι,χαλαρά και με χαμόγελο που είπε ότι μούδιασε το αριστερό της πόδι από το δυνατό σφυροκόπημα..έκανε τσιγάρο ενώ μιλάγαμε και συνεχίσαμε χαλαρά επίσης το δεύτερο ημίχρονο με μία από τα ίδια..Πίπα-69 και εναλλαγές στάσεων με δυνατές διεισδύσεις και κοντά στην ώρα κατάθεση στην κωλάρα της..
Νέα στο χώρο αλλά επικοινωνιακή και με διάθεση για δυνατό παιχνίδι!
Γρήγορη και η εξυπηρέτηση από το γραφείο και την Άντζελα,
Μια ευχάριστη ώρα και ένα όμορφο ταξίδι ηδονής!



Πληροφορίες

Ημερομηνία
June 01, 2014
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΣ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120 ( 10% adultcard )
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Mouth Fucking
Extra ball
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 14 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού