Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 4 10 0.5
Call Girls 05 July, 2013 1565
Μία καλή & αισθησιακή συνάντηση
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Πήγα και εγώ λοιπόν στην Sandra μετά από παρότρυνση της κοπέλα που απαντάει το τηλέφωνο. Λέξη προς λέξη "H Sandra είναι το κάτι άλλο".

Πάω λοιπών στο ξενοδοχείο, 2 λεπτά καθυστερημένος, και εκεί περίμενα κάνα 20 λεπτό να έρθει η Σάνδρα, άρα για αυτούς που είναι περιορισμένος ο χρόνος τοθς να επισημάνετε στο γραφείο το διαθέσιμο χρόνο σας.

Η Σανδρα είναι ακριβός όπως οι φωτογραφίες, ούτε πινέλο photoshop, είναι μία όμορφη κοπέλα, την οποία δεν την λες αδύνατη, ούτε χοντρή, αν δεν προσέξει σε κάνα 2-3 χρονάκια θα την λες νταρντάνα. Το σώμα δεν είναι γυμνασμένο, είναι απαλό, μίας ελκυστικής γυναίκας. Αν σας αρέσουν τα πιασιματάκια, η Σανδρα θα σας καλύψει.

Στα του αγώνα, η Σανδρα είναι πάρα πολύ αισθησιακή, παίζει με σώμα της επάνω σου, με τα μαλλιά της χαδεύοντας σε από πάνω μέχρι κάτω, ενώ σου παίρνει ταυτόχρονα πίπα.

Η πίπα της καλή με αρκετή περιποίηση της γύρο περιοχής.

Όταν κατάλαβε πως ήμουν έτοιμος να τελειώσω απέφυγε το CIM έξυπνα, βάζοντας μου το προφυλακτικό και ανεβαίνοντας με μαεστρία για cowgirl, όπου δεν άργησε να έρθει η πρώτη κατάθεση.

Μετά από λύγο κουβέντα, το οποίο δεν είναι και του στιλ μου, ξεκινήσαμε το δεύτερο γύρο, με γαιδέματα, γλειψίματα, κτλ.

Αφού η Σανδρα το προσφέρει, και εμένα μου αρέσει, ετοιμάστηκα για να τιμήσω την πίσω πόρτα. Το έχει, και αντέχει δυνατό σφυροκόπιμα.

Να σημειώσω πως και τις 2 φορές έβαλε λιπαντικό, λίγο αλλά έβαλε, μπορεί αυτό να χαλάσει κάποιους.

Αυτά εν'ολίγης, μία καλή συνάντηση, αλλά όχι το "κάτι άλλο".

Πληροφορίες

Ημερομηνία
July 11, 2013
Πόλη
Χαλάνδρι
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
180
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
33
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού