Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 27 10 0.5
Call Girls 19 June, 2016 3127
Πολύ πολύ όμορφα με τη Σάρα
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Συνάντηση με τη Σάρα πριν από αρκετές μέρες, η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική.

Διαβάζοντας τις προηγούμενες κριτικές των φίλων ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα περάσω αρκετά καλά με το κορίτσι, όμως φίλοι μου με τη Σάρα πέρασα καλύτερα απ’ ότι που περίμενα.

Κατ’ αρχάς τη βρήκα αρκετά γλυκιά στο πρόσωπο, νόμιζα ότι εκεί υστερούσε όμως είναι ένα πολύ γλυκό κορίτσι, με ωραίο λεπτό σώμα, καλό στήθος (κι εδώ νόμιζα ότι υστερούσε, όμως έχει καλό στήθος όχι να τρελαθείς αλλά καλό).

Η διάθεσή της είναι αυτή που την ανεβάζει πάρα πολύ. Το κορίτσι είναι χαμογελαστό και πολύ ερωτικό. Γλωσσόφιλα; Ακόμη με φιλάει! Τρελάθηκα σας λέω, κι αυτό διότι όπως μου είπε της αρέσουν το ίδιο.

Στο σεξ συμμετέχει στο φουλ, το στοματικό της πολύ καλό, άνετα DT και MF, στάσεις όσες θέλεις, εκείνη προτιμά στα 4 όπως μου είπε κι όπως διαπίστωσα στήνεται πολύ καλά, δάχτυλα δέχεται μπροστά αλλά και πίσω χωρίς να διαμαρτύρεται, το τελείωμα ήρθε με MF κι αρκετά βαθιά μάλιστα.

Εν κατακλείδι η Σάρα είναι μία πολύ καλή περίπτωση CG, είναι ένα πολύ γλυκό πιπίνι το οποίο γίνεται άγριο πουτανάκι στο κρεβάτι σου. Και GFE και PSE τι άλλο θες;

Πληροφορίες

Ημερομηνία
December 14, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
110
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Τα φτύνει
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Οχι
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Ηλικία Πελάτη
52
Οικογενειακή Κατάσταση Πελάτη
Σχέση-Παντρεμένος
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού