Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls A athensgirlsnetwork 19 June, 2016 829
Σύγχρονη γκέισα
Γενική βαθμολογία 

9.5
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

9.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

9.5
Με χαρά είδα πριν λίγες μέρες ότι η Σάρα επεστρεψε και αμέσως την έβαλα στη λίστα. Τη συνάντησα τελικά μετά από 2+ χρόνια από την τελευταία φορά.
Ήταν μια πολύ όμορφη συνάντηση, πέρασα ακόμη καλύτερα κι από τις προηγούμενες φορές.
Το κορίτσι μπαίνει μέσα χαμογελαστό, κεφάτο, αμέσως αρχίζει τα χάδια και τα γλωσσόφιλα και μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι βούρ στο κρεββάτι! Έχει, όπως έχουν ξαναγράψει και άλλοι, όμορφο προσωπο με απλή φυσική ομορφιά και αποπνέει μια αύρα καλού ανθρώπου. Συμμετέχει με όρεξη, είναι εκεί να περάσεις καλά και προσπαθεί πειστικά για αυτό. Φροντίζει να κάνει και κολακευτικά σχόλια, να εκφράζει την απόλαυση της όταν την περιποιείσαι και να σε κάνει να νοιώθεις ότι είναι το κορίτσι σου για όση ώρα είστε μαζί.
Το στοματικό της πολύ καλό, το απόλαυσα με διάφορους τρόπους, στα όρθια με αυτή στα γόνατα, στο κρεββάτι, σε 69 και πάντα δεκτική σε deep throat προσπάθειες που έβγαζε απολαυστικά τον υπόκωφο ήχο του πνιξήματος.
Δοκιμάσαμε διάφορες στάσεις που έδειχνε ότι τις απολάμβανε κι αυτή και το τελείωμα ήρθε στο υπέροχο στοματάκι της με πλήρες στραγγισμα.
Κατόπιν ένα ντουζάκι για φρεσκάρισμα και ακολούθησε ένας σούπερ δεύτερος γύρος από όπου προέκυψε ο τίτλος. Το κορίτσι έγινε η γκέισα μου και μου προσφερε μοναδική απόλαυση ξεκινώντας από ένα όμορφο απολαυστικό μασάζ σε άλλο το σώμα, μπρος-πίσω, μετά χάδια, φιλιά και γλυψίματα σε κάθε εκατοστό μου για πολύ ώρα που έχασα την αίσθηση του χρόνου. Κάποια στιγμή συνειδητοποίησα ότι με είχε κάνει ξανά "πύραυλο" και μου ξεκίνησε μια όμορφη πίπα που κράτησε αρκετή ώρα με αργό και βασανιστικό ρυθμό και ολοκληρώθηκε με έναν πολύ έντονο οργασμό.
Η Σάρα είναι μια σύγχρονη γκέισα που συνειδητά βρίσκεται στη συνευρεση με δοτικότητα και γλυκύτητα για να προσφέρει απόλαυση.
Θα την ξαναπάρω σύντομα!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 05, 2019
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1½ ώρα