Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 4 10 0.5
Call Girls 16 October, 2016 1319
μιλφάρα για άγρια γαμήσια!!!!!
Γενική βαθμολογία
 
8.4
στα πλαίσια του τεστ που έδωσε το γραφείο έγινε η συνάντηση.
η Σάσα είναι μιλφάρα!!!!!!!!!! το 30 χρονών που γράφει το γραφείο το θεωρώ ..... λίγο, κατά την γνώμη μου μία 10ετία παραπάνω την έχει στο νερό.
αλλά σαν μιλφάρα είναι μουνάρα!!! ψηλή, αρκετά καλό πρόσωπο και έκφυλο, στήθος φτιαγμένο καλό με τεράστια ρόγα, και σώμα που θα το ζήλευαν αρκετές νεότερες. δεν είναι πέτρα αλλά κορμάρα!!!
δίνει φιλιά στο στόμα και της αρέσει.
στην δική μου περιποίηση αντιδρούσε με βογγητά τα οποία έδειχναν ψεύτικα (χωρίς να είναι ενοχλητικά)
πίπα με dt, mf μέχρι πνιγμού!!! γουστάρει να τον έχει στο στόμα....
λάστιχο και είσοδος στην μουνάρα της στα 4. αντέχει το άγριο σφυροκόπημα καθώς και τις σφαλιάρες στην κωλάρα της.
σάλιο και είσοδος στην κωλάρα της η οποία στην αρχή ήταν αρκετά στενή. γαμήσι σε διάφορες στάσεις, στα 4, όρθια, ανάσκελα ξανά στα 4 με αυτήν να παίζει με την μουνάρα της και να νομίζεις ότι γυρίζεις τσόντα!!!
πίπα μέχρι δακρύων και ξανά κώλο, στο κρεβάτι, στην πολυθρόνα, στα όρθια, όπως μου ερχόταν στο μυαλό!!!
τουλάχιστον 45 λεπτά συνεχόμενο γαμήσι, τα 30 κώλο!!! και τελείωμα στο πρόσωπό της που πραγματικά την έκανα χάλια .... γέμισαν τα μάτια της και σχεδόν με κλειστά μάτια πήγε στο μπάνιο για να πλυθεί!!!
το 7 στο πρόσωπο και στην σχέση απόδοσης είναι επειδή τα έχει τα χρονάκια της και η σύγκριση γίνεται και με πολύ μικρότερες που κυκλοφορούν.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: όποιος γουστάρει μιλφ, πρέπει να την πάρει γιατί κάνει τρελό γαμήσι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 20, 2016
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
70
Εξτρά €
30
Service Style
PSE
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
  • Deep Throat
  • Mouth Fucking
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
Στο στήθος
Οι φωτογραφίες ήταν:
Πραγματικές με λίγο photoshop
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Ηλικία Πελάτη
49
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού